“Wakacje”
Apagio Taverna — recenzja

Apagio Taverna
Nr 1 wśród 87 Restauracje (Poros)
Kuchnie: Grecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Lunch, Rezerwacje

Bardzo fajne miejsce. Nieco na uboczu. Dania główne: kalmary z grilla, jagnięcina i sałatka grecka bardzo dobre. Startery: pasta z tuńczyka, marynowana dorada, pasta z chilli najlepsza jakie jadłem

1  Dziękujemy, 718tomekp

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W ciągu ostatniego tygodnia byłem tu trzy razy, zawsze było rewelacyjnie!!! Bardzo sympatyczna obsługa.

1  Dziękujemy, romualdk808
Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Idąc do tej restauracji kierowałam sie opinia na tripadvisor. Nie zawiodłam sie - to absolutnie rewelacyjne miejsce! Obsługa przesympatyczna, właściciel lokalu jest uroczym cudownym człowiekiem. Jedzenie przepyszne! Jesli jestes na Poros to koniecznie musisz pojsc zjesc do Apagio! A wieczorem jest rewelacyjny klimat.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, magdalos89
Zrecenzowano 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

bardzo dobre jedzenie, każde danie smakowało wybornie, odpowiedni balans smaków.... no i gospodarze (wzorcowa obsługa)!! ... szczerze polecam

Dziękujemy, TomySailor
Zrecenzowano 2 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe jedzenie serwowane przez bardzo sprawny i kompetentny zespół kelnerów, który fachowo doradzi w wyborze świeżej ryby z dzisiejszego połowu. Ceny adekwatne do jakości serwowanych posiłków. Grecka gościnność w najlepszym wydaniu!!

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, 519damiano

Apagio Taverna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poros, Wyspy Sarońskie

Byłeś(-aś) w Apagio Taverna? Podziel się wrażeniami!