“Bardzo polecam”
Symposio Taverna — recenzja

Symposio Taverna
Nr 2 wśród 29 Restauracje (Olimp)
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niepozorny lokal położony w bocznej uliczce przy dosyć brzydkich budynkach ale nie to jest najważniejsze. Sam budynek cudny cały porośnięty bluszczem i innymi roślinami, małe stoliki na zewnątrz robią super klimat. Obsługa świetna. W czasie naszej wizyty właściciel przyuczał chyba swojego syna lub nawet wnuka około 12l. chłopak robił wszystko idealnie i widać że był bardzo z tego dumny. Jedzenie bardzo dobre i do tego w dobrych cenach. Przystawka i deser były gratis na poczatek dostaliśmy bułeczki z oliwą a na deser świeżego arbuza. Serdecznie polecam ponieważ na początku byliśmy jedynymi klientami trochę się wahaliśmy ale nie żałujemy. Lokal z prawdziwą duszą a nie jak większość nastawionych na brytyjczyków z neonami, głośną muzyką nijakim charakterem.

Dziękujemy, ArturD25

Zrecenzowano 13 października 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja z zewnątrz może nie wyglada zbyt zachęcająco, ale przekraczając prób wchodzimy w grecki klimat - uroczo przystrojona z tradycyjną muzyką.
Zostaliśmy przywitani ciepłym chlebkiem polanym oliwą, a na deser otrzymaliśmy jogurt grecki z miodem i cynamonem - obie potrawy za darmo.
Główne dania duże i bardzo smaczne - warte swojej niskiej ceny. Główne danie można zjeść już od 6 do 14 Euro.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, aleksandra_orl
Zrecenzowano 26 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczna knajpka. Oglądając na zewnątrz baner właściciel wyszedł zapraszając nas do środka. Bardzo miła obsługa jedzenie dobre, co najwyżej można się doczepić do pomidorów bo widać że ze sklepu. Od razu dostaliśmy pyszny chlebek z oliwą który nie został doliczony do rachunku oraz wode, a na końcu dostaliśmy pyszny deser również gratis. Ceny raczej niskie. Warto zostawić napiwek bo zasługują. Polecamy.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Dawid Ć
Zrecenzowano 29 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie mega, tak samo jak i obsługa. Za to co widać plus jeszcze ice coffe zapłaciliśmy 26 euro (woda w gratisie do zamówienia). Na deser dostaliśmy jeszcze czereśnie. Polecam wszystkim.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Michał S
Zrecenzowano 11 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecamy grecka taverne w samym sercu Olimpii byliśmy tutaj dwa razy na pysznym jedzeniu za nie duże pieniądze. Bardzo miła obsługa grecka atmosfera.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, annahB9504AH

Symposio Taverna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olimp, Elis Region
Olimp, Elis Region

Byłeś(-aś) w Symposio Taverna? Podziel się wrażeniami!