“Grecka biesiada w centrum Saloników ”
Zorba — recenzja

Zorba
Nr 47 wśród 1 393 Restauracje (Saloniki)

Restauracja usytuowana w samym sercu tętniących życiem Saloników jest doskonałym miejscem do ucztowania w dużym rodzinnym gronie. Niesamowita atmosfera bijąca z pobliskich ulic oraz występy muzyków na żywo zdecydowanie dodają jej uroku. Smaczne jedzenie; interesujące połączenie sera halloumi z ziarnami sezamu i miodem oraz wędzona makrela, która całkowicie skradła moje serce, to zdecydowanie „must eat” tego lokalu. Przesympatyczna obsługa, dzięki której będę jeszcze długo miło wspominać wieczór spędzony w Zorbie.

Dziękujemy, juliazgol

Zrecenzowano 24 lipca 2019

Byliśmy już w wielu restauracjach w Grecji, ale ta zrobiła na nas piorunujące wrażenie. Na skwerku ruchliwego placu, wśród hałasu i zgiełku udało się nam na chwilę zatrzymać, by spróbować zachwalanej przez turystów knajpie. Sam wygląd restauracji bez szału, ale jedzenie.. warto! zdecydowanie warto spróbować ich owoców morza. Byliśmy zachwyceni świeżymi, smażonymi kalmarami a do tego pyszne tzatziki. Gdybyśmy ponownie odwiedzili Saloniki to z pewnością zrobimy rewizytę tej knajpy! :)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, agnez666
Zrecenzowano 14 maja 2019

Jedzenie dostaliśmy bardzo szybko, wszystko ciepłe i dobrze doprawione:) Obsługa świetna! Zdecydowanie wrócimy!

Dziękujemy, Hanna Z
Zrecenzowano 11 maja 2019

Szukaliśmy uroczego miejsca, gdzie można zasmakować greckiej kuchni i to był strzał w dziesiątkę! Obsługa najlepsza, po wyjściu czuje się zaopiekowana, moje kubki smakowe są szczęśliwe a żołądek pełny. Dania są sycące a retsina idealnie je dopełnia. Nie jest drogo, a lokalizacja jest naprawdę fajna.
Z pełnym przekonaniem mogę polecić to miejsce!
Co więcej, zapomnieliśmy wziąć ze stolika okularów i kelner biegł za nami aż do świateł żeby nam je zwrócić, naprawdę bardzo, bardzo mili ludzie! :)

Dziękujemy, Truskii
Zrecenzowano 18 listopada 2018

Głównie owoce morza i greckie dania, wszystko smaczne i całkiem spore porcje. Obsługa nadwyraz kreatywna, potrafią załatwić dodatki/napoje nawet te których nie ma w karcie ;)

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, bkedzierski

Zorba — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Saloniki, Thessaloniki Region

Byłeś(-aś) w Zorba? Podziel się wrażeniami!