Hotel bardzo słaby. Max 2 gwiazdki. W hotelu jest tylko Itaka. Inne biura nie zniżył się do tego poziomu. Hotel jest w kilku budynkach. Brak jakiekolwiek infrastruktury. Mikro basen. Hotel Przedzielony ulica. Pokoje ok ale trzeba się nachodzić. Brak restauracji bo to raczej stołówka i musisz chodzi z talerzami po piętrach. Jedyna zaleta to widoki ale hotel na totalnym odludziu. Alkohole lokalne ale tak słabe ze jeszcze nigdy takich nie piłem. Po prostu się nie da tego pic. Dramat. Mimo all musisz kupować poza hotelem. W hotelu tylko Polacy. Nie ma innych narodowości nikt tu nie przyjeżdża. Ogólnie nie polecam a nawet odradzam. Bardziej to przypomina koszary wojskowe albo ośrodek hutnicza radość niż hotel.

1  Dziękujemy, MarcinS912

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że hotel zrobiony na odwal aby szybko oddać i z przeznaczeniem dla "Polaczków" i w zasadzie tak tutaj się czuliśmy. Zanim czegoś się złapiesz, np. poręcz przy zejściu na plaże przy dużym basenie, sprawdź czy jest przymocowana. Zarezerwowaliśmy hotel na termin wrzesień, ponieważ owszem miał być kameralny na uboczu ale z przeznaczeniem dla dzieci z dmuchańcami i innymi atrakcjami. Owych atrakcji dla dzieci bardzo mało, trampolina ledwo trzymająca sie kupy, jakaś bujawka, kilka zabawek na 1 do 2 euro i to tyle, dmuchańce oczywiście zepsute i zostały usunięte. Restauracja dolna z tarasem, górna balkon - ciekawe rozwiązanie – z widokiem na morze. Jedzenie świeże natomiast bardzo ubogie i po 3 dniu robi się monotonne tj. w kółko to samo. Do jadła kawa, napoje colapodobne, wino białe i czerwone z dystrybutora(??) . Pokoje czyste, sprzątane codziennie: porządnie jak zostawisz 5 euro i na odwal jak przez pomyłkę zapomnisz zawiesić „do not disturb” – wniosek bez kasy nie ma ładnie. Baseny są dwa jeden przy recepcji płytki dla dzieciaków, w nim dwie zjeżdżalnie ale nie polecam dzieciakom bo ktoś zupełnie minął się z pojęciem SAFETY FIRST w tym przypadku, a drugi basen duży z frontu budynku przy morzu z wydzielonym kwadratem dla dzieci. W obu woda zimna jak lód – polecam kąpiel w morzu jest cieplej. Plaża taka sobie – kamienista- tutaj oczywiście obuwie, my jezdzilismy do Tsivili busem hotelowym(w stanie agonalnym) na plaże – jest piaszczysta i przede wszystkim więcej sklepów, barów. Dla chcących wynająć auto polecam bilbord naprzeciw wyjścia z recepcji bo jest na medal, my popełniliśmy błąd i wzielismy w recepcji, wynik auto niezgodne z zamówieniem w dodatku zepsute i kazano nam czekać na mechanika, który ma przyjechać naprawić. Na naszą odmowę pani mocno zdziwiona zadzwoniła do biura i „załatwiła” nam auto, przyjechało brudne, zmęczone życiem, wszystko pukało w nim - a my z dzieckiem – tragedia ale jakoś udało się dojechać. Wszystko w myśl polaczek łyknie wszystko…
All inc ograniczony do 1 piwa i 4 mixów z listy i ewentualnie vodka plus coś tam. Wszystko zatrzymało się na etapie „lód i piana przyjaciel barmana”.
Leżaki przy plaży w części płatne 6 euro, a tam gdzie darmowe oczywiście z samego rana „oszczane” ręcznikiem przez sprytnych, dobrze że nie było gdzie parawanu rozbić. Generalnie nie wiem czy polecać, każdy indywidulanie zdecyduje czy chce się tam pchać. W podobnych pieniądzach bywaliśmy w zdecydowanie lepszych hotelach

Dziękujemy, przemyslaw1979
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Pobyt w hotelu Golden Coast wykupilismy indywidualnie, nie przez dużego tour operatora. Po przybyciu do hotelu 09.08, otrzymaliśmy informacje, że w naszym pokoju jest awaria i niestety musimy zostać przeniesieni na 2 doby do innego hotelu. Hotel, do którego nas przeniesiono, mial lazienke, w której nie bylo mozliwosci wzięcia swobodnego prysznica. Wanna byla wielkosci miski. Standard co najmniej 2*, w opisach figuruje jako 4*, co absolutnie mija się z prawdą. Obiecano nam, że po 2 dniach awaria w Golden Coast zostanie naprawiona a my otrzymamy pokój, który rezerwowalismy czyli pokój rodzinny z dwoma pomieszczeniami. Niestety po 2 dniach, pokój który otrzymaliśmy był 2 osobowy z, na siłę dostawionymi dwoma łóżkami polowymi, na których moje nastoletnie dzieci ledwo się mieściły. Po wielu próbach negocjacji i absolutnej braku dobrej woli ze strony kierownictwa hotelu, obiecano nam - po 3 dniach domagania się tego, za co zapłaciliśmy - że łaskawie otrzymamy nasz rodzinny pokoj a w ramach zadośćuczynienie mozemy otrzymac kolację w hotelu i samochód na 1 dzień lub samochód na 3 dni bez kolacji. Ewentualnie możemy ponownie wrócić do hotelu, w którym spędziliśmy 2 dni. Żenada. Po naszej prośbie o np. opcje all inclusive (która w hotelu była dostepna) powiedziano, że raczej zwrócą nam niewykorzystany koszt pobytu i mozemy sie wyniesc, niz zgodzą sie na all incl.
Poziom obsługi i serwis Managera hotelu pozostawia wiele do życzenia. De facto hotel zrobił klasyczny overbooking a że byliśmy klientami z indywidualną rezerwacją, nie przez pośrednika czyli duże biuro podróży, zostaliśmy potraktowani co najmniej karygodnie. W pokoju, który był pierwotnie nam zaplanowany, ktoś już został zameldowany. A że był klientem biura podrozy to nas łatwiej było oszukać i wysłać do gorszego standardu niż ryzykować pogorszenie stosunków z biurem podróży. Bardzo przykre.

Hotel ma potencjał, jest wprawdzie na odludziu ale z ciekawą infrastrukturą jednak przy takim zarządzaniu, nie wróżę mu dobrych opinii. A to my klienci na podstawie opinii, decydujemy czy chcemy miec problem z personelem czy po prostu wybieramy miejsce, gdzie będziemy godnie traktowani i spokojnie spędzimy nasz wymarzony urlop.
Niestety pobyt w hotelu Golden Coast i wyspa Zakynthos nie będą naszym dobrym wspomnieniem.
Hotelu nie polecę nikomu.

W dniu dzisiejszym 12.08, po 3 dniach domagania się tego za co zapłaciliśmy, otrzymaliśmy 2 piętrowe willę z cudownym widokiem i znakomitymi warunkami, tuż obok hotelu. Kierownictwo w końcu staneło na wysokości zadania i zrekompensowalo nam stracone 3 dni wakacji i dosc nerwową atmosferę.
Zmieniam rating hotelu z 1* na 3*. Choć niesmak pozostanie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Hotel znajduje się przy kamienistej plaży, nowe ładne pokoje, w łazienkach brak wentylacji, za mało miejsc dla gości na stołówce,
Dziękujemy, iwonam14

Wskazówka dotycząca pokoi: The rooms at the front of the hotel have amazing sea views, but these come at a premium. There are only 3 rooms.