Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Pobyt w hotelu Golden Coast wykupilismy indywidualnie, nie przez dużego tour operatora. Po przybyciu do hotelu 09.08, otrzymaliśmy informacje, że w naszym pokoju jest awaria i niestety musimy zostać przeniesieni na 2 doby do innego hotelu. Hotel, do którego nas przeniesiono, mial lazienke, w której nie bylo mozliwosci wzięcia swobodnego prysznica. Wanna byla wielkosci miski. Standard co najmniej 2*, w opisach figuruje jako 4*, co absolutnie mija się z prawdą. Obiecano nam, że po 2 dniach awaria w Golden Coast zostanie naprawiona a my otrzymamy pokój, który rezerwowalismy czyli pokój rodzinny z dwoma pomieszczeniami. Niestety po 2 dniach, pokój który otrzymaliśmy był 2 osobowy z, na siłę dostawionymi dwoma łóżkami polowymi, na których moje nastoletnie dzieci ledwo się mieściły. Po wielu próbach negocjacji i absolutnej braku dobrej woli ze strony kierownictwa hotelu, obiecano nam - po 3 dniach domagania się tego, za co zapłaciliśmy - że łaskawie otrzymamy nasz rodzinny pokoj a w ramach zadośćuczynienie mozemy otrzymac kolację w hotelu i samochód na 1 dzień lub samochód na 3 dni bez kolacji. Ewentualnie możemy ponownie wrócić do hotelu, w którym spędziliśmy 2 dni. Żenada. Po naszej prośbie o np. opcje all inclusive (która w hotelu była dostepna) powiedziano, że raczej zwrócą nam niewykorzystany koszt pobytu i mozemy sie wyniesc, niz zgodzą sie na all incl.
Poziom obsługi i serwis Managera hotelu pozostawia wiele do życzenia. De facto hotel zrobił klasyczny overbooking a że byliśmy klientami z indywidualną rezerwacją, nie przez pośrednika czyli duże biuro podróży, zostaliśmy potraktowani co najmniej karygodnie. W pokoju, który był pierwotnie nam zaplanowany, ktoś już został zameldowany. A że był klientem biura podrozy to nas łatwiej było oszukać i wysłać do gorszego standardu niż ryzykować pogorszenie stosunków z biurem podróży. Bardzo przykre.

Hotel ma potencjał, jest wprawdzie na odludziu ale z ciekawą infrastrukturą jednak przy takim zarządzaniu, nie wróżę mu dobrych opinii. A to my klienci na podstawie opinii, decydujemy czy chcemy miec problem z personelem czy po prostu wybieramy miejsce, gdzie będziemy godnie traktowani i spokojnie spędzimy nasz wymarzony urlop.
Niestety pobyt w hotelu Golden Coast i wyspa Zakynthos nie będą naszym dobrym wspomnieniem.
Hotelu nie polecę nikomu.

W dniu dzisiejszym 12.08, po 3 dniach domagania się tego za co zapłaciliśmy, otrzymaliśmy 2 piętrowe willę z cudownym widokiem i znakomitymi warunkami, tuż obok hotelu. Kierownictwo w końcu staneło na wysokości zadania i zrekompensowalo nam stracone 3 dni wakacji i dosc nerwową atmosferę.
Zmieniam rating hotelu z 1* na 3*. Choć niesmak pozostanie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Hotel znajduje się przy kamienistej plaży, nowe ładne pokoje, w łazienkach brak wentylacji, za mało miejsc dla gości na stołówce,
Dziękujemy, iwonam14

Wskazówka dotycząca pokoi: The rooms at the front of the hotel have amazing sea views, but these come at a premium. There are only 3 rooms.

Wskazówka dotycząca pokoi: personnellement un bungalow est très agréable
Zrecenzowano: 7 września 2019