“Świetne miejsce nawet dla alergików 😀”
Chris's Place — recenzja

Chris's Place
Nr 9 wśród 1 530 Restauracje (Korfu)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy skuszeni świetnymi opiniami i się nie rozczarowaliśmy. Jako osoba nie mogąca jeść pszenicy często mam okrojone menu, jednak nie w tej restauracji, tu otrzymałem tradycyjne greckie danie- wołowinę w sosie pomidorowym z makaronami w udoskonalonej wersji z frytkami obsługa świetna, nie zdzwiniona tym, że ktoś może mieć alergienie dość, że miło to przepysznie

Dziękujemy, ms123sm

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce jak najbardziej godne zajechania poprzez góry i wyżyny. Warto bo można poczuć się jak w Grecji z lat 80 gdzie jeszcze nie było ważenia porcji dań, a lampka wina nalewana jest po brzegi. Smacznie, prosto i na szczycie.

Dziękujemy, F3620HOmarcof
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Wszystko bardzo smaczne. Dania duże. Kawa MOCNA. Widoki z tarasu niesamowite na zatokę. Polecam każdemu kto szuka greckich smaków z domowej kuchni.

Dziękujemy, kyrcz72
Zrecenzowano 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam. W małej klimatycznej miejscowości wykwintne kuchnia podana przez przesympatyczną Panią. Przynajmniej do końca wakacji nie muszę szukać innej restauracji.

1  Dziękujemy, mysz5
Zrecenzowano 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze miejsce na obiad. Wszystko świeże i bardzo smaczne. Dodatkowo personel przesympatyczny. Polecam każdemu.

Dziękujemy, Agata S

Chris's Place — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Korfu, Wyspy Jońskie

Byłeś(-aś) w Chris's Place? Podziel się wrażeniami!