“Wakacje”
Chris's Place — recenzja

Chris's Place
Nr 6 wśród 1 492 Restauracje (Korfu)
Zrecenzowano 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze miejsce na obiad. Wszystko świeże i bardzo smaczne. Dodatkowo personel przesympatyczny. Polecam każdemu.

Dziękujemy, Agata S

Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni opiniami wybraliśmy się do Sofii na ostatnią kolację na Korfu, aby spróbować jej słynnej Musaki. Oczekując na jedzenie zachwycaliśmy się pięknym widokiem, którego się nie spodziewaliśmy. Właścicielka restauracji przywitała nas jak prawdziwa mama, a pożegnała słowami „kocham was”! Przemili ludzie, przepyszne jedzenie i niesamowity widok! Zdecydowanie polecam! :)

Dziękujemy, Domi T
Zrecenzowano 19 września 2018

Restauracja mieści się na wzgórzu w sąsiedniej wiosce Pentati.
Można tam podjechać samochodem lub skuterem. Warto jednak udać się na spacer niezwykle malowniczą trasą pieszą, która zaczyna się na południowym krańcu plaży, tuż za wielkim hotelem. Wędrówka zajmuje jakieś 40 minut, nawet przy wielu postojach na robienie zdjęć. Poziom trudności porównywalny do Pienin, jest nieco skalnych stopni.
W samej tawernie panuje niesamowicie sympatyczna atmosfera, przede wszystkim dzięki Sofii, która sprawia, że od razu możesz poczuć się jak w domu. Wieczorem warto usiąść na dachu, skąd rozciąga się wspaniały widok na zatokę.
Jedliśmy pastisadę oraz mussakę. Potrawy były WSPANIAŁE! Po prostu wspaniałe! Inaczej nie da się tego opisać.
Porcje były bardzo hojne, a na dodatek dostaliśmy jeszcze kawałek ciasta jako prezent od lokalu. Ceny więcej niż rozsądne!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, wosm84
Zrecenzowano 13 września 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam z całego serca! Pyszne, świeże jedzenie, serdeczna właścicielka, domowa, przyjazna atmosfera. Widać, ze miejsce ma stałych bywalców wśród lokalnych mieszkańców miasteczka. Świetny widok na morze. Byliśmy miłe przyjęci z dziećmi.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Ewa K
Zrecenzowano 21 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Mozna przejsc sie tam z Agios G. gdy masz dosc turystycznego jedzenia znad morza. Prawdziwe żarcie robione przez sSofie świeże codzień. Pyszna moussaka, dobre wino, super porcje domowego jedzenia. Polecam

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Igor S

Chris's Place — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Korfu, Wyspy Jońskie

Byłeś(-aś) w Chris's Place? Podziel się wrażeniami!