Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę nie wiem co musiałoby się dziać w tym hotelu, żeby go tak zjechać jak trzy poprzednie recenzje(pomijając tą przede mną-pozytywną)... Sam dałbym 5tke gdyby nie notorycznie zatykający się odpływ prysznica, który oczywiście finalnie był przetykany przez obsługę. Nie będę kopiował opinii przedmówcy, dodam tylko, że jak na kategoryzację lokalną(2*) jestem naprawdę bardzo miło zaskoczony. Jedzenie pyszne, obsługa jak rodzina, dodatkowym atutem jest pracująca kelnerka Patrycja(Polka)-zawsze pomocna, z uśmiechem od ucha do ucha. Reasumując-leciałem tu przerażony, wracam zachwycony lepiej bym sobie tych wakacji nie mógł wyobrazić. Dodam tylko,że objechałem całą wyspę pożyczonym na miejscu (najbardziej cenowo opłacało się pożyczyć w centrum Sidari) i naprawdę najpiękniej jest na północy wyspy

2  Dziękujemy, 159tomaszw
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Coś pięknego gdy rano wstałem a przyjechaliśmy w nocy,zakochałem się w tym miejscu,widok był cudny morze i góry w Albanii,to wszystko czego mi trzeba do życia.Pokój normalny czyściutki bez kryształowych luster i złotych klamek,codziennie sprzątany przez miłe panie ,jedzenie przepyszne a od 10 do 23 piwo,wódka,uzo,brendy i dwa rodzaje win,A teraz przejdę do najważniejszej rzeczy:OBSŁUGA JAK RODZINA.Dzięki Paweł,Olga i Franiu.Pozdrawiam obsługę

Wskazówka dotycząca pokoi: 16,17,18,najlepiej wybrać te pokoje
3  Dziękujemy, wwwwwwwwwwwwwwww1111
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Najlepiej jak zamiast kometarza wkleje reklamacje jaką złozylismy firmie Grecoss po naszych najgorszych wczasach i dodam zdjęcia, które mówią wszystko. dodam tylko że grecoss uznał iz takie sa standardy w Grecji więc reklamacji nie uznał...
fragment reklamacji:
"Hotel na sezon 2019 miał być wyremontowany. Niestety poza odmalowaniem budynków mieszkalnych z zewnątrz, wewnątrz właściciel nie zrobił nic, nawet nie dopilnował by pokoje zostały solidnie posprzątane, co widać doskonale na dołączonych z załączniku zdjęciach. W naszych pokojach i łazienkach wszędzie były grzyb, pleśń, stare i zużyte okrycia, koce, łóżka i zagrzybiałe male łóżeczka dla najmłodszych.Starsze dzieci spały na starych, rozlatujących się łóżkach. Smród jaki panował w naszych pokojach czujemy do dziś.Wybraliśmy Państwa ofertę z myślą o dzieciach i niestety to one najbardziej ucierpiały, mieszkając przez tydzień w takich zagrzybiałych warunkach. Nie rozumiemy jak do takich warunków można zakwaterować rodziny z małymi dziećmi.Po prostu dramat.
Brak atrakcji wodnych, biuro grecos w Korfu chciało nam wypłacić rekompensatę po 300 zł od rezerwacji za ich brak co jest dla nas kpiną, ponieważ te pieniądze nie pokryją kosztów nawet jednego dnia pobytu w aqua parku w polsce a dzieci miały korzystać z atrakcji wodnych przez cały tydzień na wakacjach w Grecji. Kolejna kwestia to plac zabaw dla dzieci, który tak na prawdę jest jego atrapą. Dwa malutkie ślizgi dla dzieci do trzeciego-czwartego roku życia, domek i huśtawka. Mało tego ten tzw. plac zabaw był usytuowany obok pomieszczeń gospodarczych w których obsługa trzymała różne narzędzia, farby itp.a panie sprzątające składowały tam brudne pościele i były one pootwierane.O prócz brudnej pościel przy ty że placu zabaw co dzień były składowane śmieci z całego obiektu, zarówno pokoi jaki i kuchni.Ogólnie jeden wielki syf i smród i tam miały bawić się nasze dzieci. Cały tern jest nie ogrodzony, a obok płynie rzeczka. Podobnie miała się sytuacja z mini klubem, który de fakto był wąskim korytarzem do jednego z pomieszczeń gospodarczych. Altan pod którą był bilard ledwo co się trzymała a w okół bilardu jedna wielka graciarnia. Suszące się szmaty, druty, gruz, beczki itp. doskonale to widać na dołączonych zdjęciach, ciężko to opisać...
Brak przekąsek dla dzieci, codzienny lunch box to kanapki z mortadelą i serem. Przez cały nasz pobyt nie było z owoców nic poza jabłkami i pomarańczami.
Z termosa na wrzątek przy jadalni leciała woda z kamieniem.

7  Dziękujemy, Agnieszka0065
Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Zaletą wakacji może być tylko miła obsługa i krajobraz jaki nas otacza.
Kończąc mój pobyt chciałem ostrzec innych przed przyjazdem w to miejsce.
Jedzenie istna porażka... Pomijając to że wybór jest strasznie mały to śniadania są codziennie takie same i tak naprawdę nie ma co zjeść. Dania obiadowe i kolacje często robione z pozostałości po śniadaniu(carbonara z parowkami, spaghetti z szynką). Juz w drugi dzień pojawiły się problemy żołądkowe. Pokoje nie są w cale odnowione, lazienki strasznie zaniedbane, w prysznicu nie można nawet swobodnie się obrócić. Napoje są rozwodnione(sok to napój a nie sok), automaty są pokryte plesnią. Stoły do bilarda zniszczone a kije połamane. Przekąski między obiadem a kolacją to tylko bułki z szynką i z serem. Basen bardzo duży ale troszeczke mało miejsca dla ludzi nie potrafiących pływać. Znajdzie się jeszcze pare minusów ale nie chcę już myśleć o tym miejscu.... Czytają pozytywne komentarze mam wrażenie że te opinie są pisane przez właścicieli albo osoby które były pierwszy raz na wakacjach za granicą. Do nie zobaczenia hotelu Monika!

1  Dziękujemy, maciek g
Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Dzisiejszego dnia kończę swój pobyt w Hotelu Monika w miejscowości Sidari. Pobyt nie udany ze względu na jakość hotelu.
1) Jedzenie monotonne, śniadania CODZIENNIE TAKIE SAME, bardzo mały wybór, brak owoców, lody tylko do obiadu, przekąski pomiędzy obiadem a kolacja to bułki ze śniadania i zgniłe owoce.
Rozgraniczenie czasowe posiłków również bezsensowne:
07:00-10:00
12:30-14:00
19:00-21:00
Istny brak przekąsek powoduje głód i ludzie są zmuszeni do zakupu jedzenia.
Rozwodnione napoje w zapleśniałych dystrybutorach.
Lody podawane z obklejonej łyżki bez braku wymieniania wody.
2) Hotel nie odnowiony mimo stawianej informacji o wyremontowaniu na 2019 rok
3) „Mini Klub” to stare huśtawki i zardzewiałe sprzęty do zabawy
4) Basen głęboki 2,80m, nie nadaje się dla osób nie potrafiących pływać
5) Stoły bilardowe pamiętają chyba czasy wojny..
6) Prysznice tak małe, ze woda wylewa się z nich podczas kąpieli, zreszta wystrój łazienek należy do wystroju z PRL
7) Wymiana pościeli to również totalna kpina- w zamian dostałam pościel zakrwawioną i brudna, jakby kompletnie nikt jej nie prał
8) Wymiana ręczników TYLKO 2 RAZY w tygodniu
9) W ofercie all inclusive (napoje) tylko piwo, wódka, gin,ouzo i rozwodnione napoje..za wszystkie drinki cena od 5€ w górę co jest kompletnie nie pojęte
10) Internet TYLKO w lobby
11) Hotel zaniedbany i brudny
12) W hotelu tylko Polacy i Czesi
13) Lokalizacja na samym końcu miasta, przy śmierdzącej rzece
14) Podawana informacja o leżakach na plaży jest wyssana z palca, gdyż żadne leżaki nie należą się osobą z hotelu Monika
15) Plaża mała
16) Pokoje z balkonem zamykane są na stare drzwi które skrzypią najgłośniej jak się da
17) Pokoje nie wygłuszone, wszystko słychać co się dzieje wokół
18) Brak możliwości przedłużenia doby..wymeldowanie do 11:00
Ogólnie jestem kompletnie nie zadowolona, 6 miesięcy czekania na wyjazd i wyjazd zepsuty. Jedzenie nie zjadliwe. Za tyle pieniędzy spodziewałam się czegoś o wiele lepszego.
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

Dziękujemy, Olga Z