Tak powinna wyglądać plaża

Jeżeli ktoś będzie na Kefalonii i nie zobaczy tej plaży to nie wiem po co tam pojechał. To nie... Przeczytaj więcej

Dromil
Dzierżoniów, Polska
Przepiekna plaża

Czy moja ulubiona na tej wyspie? Chyba nie, ale głownie za bar, który jest średni. Ale za to, że... Przeczytaj więcej

aleksandrap800
Wrocław, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 084)

Ale za to, że najbardziej znana i lubiana plaża, a do tego jest dużo miejsca.
Zawsze można było znaleźć miejsce parkingowe.

Minusik malutki za bar oraz kamyczki. Trochę bolą w stopy.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, aleksandrap800
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Plaża położona jest pomiędzy wysokimi klifami z krystalicznie czystą wodą, pokryta jest białymi otoczakami. Po lewej stronie znajduje się mała jaskinia, w której można swobodnie popływać. Na plaży kręcono sceny do filmu Kapitan Corelli. Uważana jest za jedną z najpiękniejszych plaż w Europie.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, multimostek
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękna plaża z małym białym żwirkiem. Rewelacyjne widoki, wysokie skały. Warto pojechać na pobliski punkt widokowy. Wszyscy chcą ja zobaczyć wiec są problemy z parkowaniem

Dziękujemy, WaldekM1
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Plaża bardzo przyjemna. Stromy zjazd i wjazd samochodem wąska drogą w sezonie istny horror, trzeba mijać zaparkowane samochody wzdłuż drogi, przepuszczać auta z przeciwka do tego uważać na pieszych.
Sama plaża to prawdziwa perełka. Kolor wody wspaniały. Kamyki na plazy, nam nie przeszkadzaly. Buty na nogi nie potrzebne.
Na plaży można skorzystać z lezakow lub zakupić coś barze (osobiście nie polecam ceny mega wysokie, a do mrożonej kawy dolewaja wodę prosto z kranu na oczach klientów)
Powyżej plaży przy drodze głównej znajduje się punkt widokowy (przy moście) warto przed przyjazdem na plażę podjechać i zrobić foto.

Dziękujemy, Pawelwro666
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Jedna z najpiękniejszych plaż na świecie oczaruje każdego. Cudowna zatoka otoczona stromymi klifami z turkusowo-mleczną wodą jest wizytówką Kefalonii. Przepięknie położona plaża, pełna białych kamieni robi niesamowite wrażenie. Podziwiać można ją z punktu widokowego, jednak nie można odmówić sobie zjazdu po serpentynie na plażę. Widok z bliska jest niesamowity, a kąpiel w turkusowych wodach obowiązkowa!

Dziękujemy, ukeveryday