“Bardzo smaczna kolacja”
Zizi Restaurant — recenzja

Zizi Restaurant
Nr 791 wśród 1 665 Restauracje (Rodos)
Kuchnie: Grecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po przypłynięcie statkiem z hotelu wybraliśmy się od razu coś zjeść, sprawdziliśmy opinie i zdecydowaliśmy "zaryzykować" i pójść powiedzmy do trochę gorzej ocenianej restauracji i to nie był błąd. Fajnie nas przywitano zjedliśmy smacznie i wypiliśmy zwłaszcza ośmiornica i pizza polecam każdemu kto chce zjeść dobre owoce morza

Dziękujemy, Bulcyk

Zrecenzowano 6 lipca 2019

Całkiem niezła musaka. Dobrze doprawiona. Obsługa uprzejma. Lokal nieoblegany, nieco oddalony od głównej ulicy.

Dziękujemy, RYM1908
Zrecenzowano 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

Z pozoru mile i urokliwe miejsce...zamowilismy grzanki i muszelki dostaliśmy przez przypadek podwojne porcje grzanek,oczywiście na nasz koszt ;) byliśmy tez świadkiem chorej sytuacji kiedy to kelner nie pozwolil usiasc gościom przy wybranym przez nich stoliku, pomimo prawie pustej restauracji rozkazal im wręcz,aby usiedli przy wskazanym przez niego stoliku...goscie oczywiście zrezygnowali, a my zrezygnowaliśmy z zamowienia dania głównego. Przy zaplacie karta kelner prawie wymusił napiwek ;) powtarzając dwa razy w jaki sposób mozna to uczynić placac karta :) nie polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, mart767
Zrecenzowano 18 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Przyszlismy chwilkę odpocząć i czegoś się napić. Z pozoru bardzo fajnie i urokliwe miejsce. Przy zamówieniu sporo niedomówień, cena piwa jednak podskoczyła o 100% jak się okazało że nie będziemy niczego jeść. Duże piwo w ich rozumieniu to jest kufel 1 litr, wszędzie indziej na wyspie i hotelu duże to 0,5 litra. Od wyjściowego 2 € za piwo, które było na szyldzie zrobiło się 7€ za litrowe. Kelner strasznie niemiły, wręcz bezczelny. Nie polecamy!

Termin wizyty: maj 2018
2  Dziękujemy, Michal L
Zrecenzowano 28 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zboczylismy z glownej ulicy w poszukiwaniu zacisznego miejsca i czegos na lunch. Mega uprzejma obsluga, dobry gyros (8 euro). Minus za lemoniade z butelki, ale polecam. Warto zajrzec i odsapnac podczas spaceru

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, jakubmaciejak

Zizi Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Zizi Restaurant? Podziel się wrażeniami!