“Grecja”
Dolphin Bay — recenzja

Dolphin Bay
Nr 26 wśród 641 Restauracje (Wyspa Kos)
Zrecenzowano 14 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, serdeczna obsługa, piękne widoki, śliczne klimatyczne miejsce:) właściciel super ekstra

1  Dziękujemy, AgaKoryta

Zrecenzowano 15 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Dolphin Bay mogę polecić każdemu, kto szuka prawdziwej Grecji w pigułce. Właściciele, jedzenie oraz widoki są po prostu super.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, iwonag581
Zrecenzowano 1 marca 2018

Przepyszne, świeżuteńkie ryby i inne owoce morza. Wybieraliśmy które ryby chcemy i na naszych oczach były grilowane. Bardzo mili i kontaktowi szefowie (podobno dwaj bracia). Warto zrobić spacerek plażą, żeby uraczyć się tak smacznym posiłkiem.
Kiedy tylko odkryliśmy to miejsce, nie szukaliśmy już innego. Jeśli ktoś oczekuje luksusowych mebli i etykiety podawania, to się zawiedzie. Lecz jeśli komuś wystarczy wygodne krzesło i czysty obrus, to jedzenie na pewno spełni jego oczekiwania. W tym toku ponownie lecimy na Kos i na pewno zawitały do tej tawerny.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, ginastudio
Zrecenzowano 9 września 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest przepyszne, wyśmienite i najlepsze jakie jedliśmy na kos. Po przeczytaniu recenzji poszliśmy na kolacje, cała 4 osobowa grupa wyszłam najedzona i zadowolona! Każde danie przyrządzone z miłością i należyta starannością. Było przepysznie. Sałatka grecka fenomen, dorada mistrzostwo świata a musaka przepyszna! Polecam z całego serca

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, 788kasiam
Zrecenzowano 31 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Greckie startery powalają, rewelacyjne owoce morza, w przytulnej typowo greckiej atmosferze.
Kawa po grecku z super dojrzałym arbuzem.
Polecam

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Krzysztof B

Dolphin Bay — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Dolphin Bay? Podziel się wrażeniami!