“Ryba 10, obsługa 10, widoki 10”
Yorgo Fish Restaurant — recenzja

Yorgo Fish Restaurant
Nr 13 wśród 640 Restauracje (Wyspa Kos)
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy, tak jak w tytule. Świetny szef kuchni. Najlepszy posiłek do tej pory w Grecji. Rybka nad morzem z widokiem na Turcję :) wszystko godne polecenia.

Dziękujemy, czarnylulek

Zrecenzowano 5 października 2018 z urządzeń przenośnych

Od samego wejścia miłe witają ,wszystko pokazują tłumacza ,obsługa na 10,jedzenie 10 widoki 10 :) polecam warto

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, elzbietawisniewska73
Zrecenzowano 26 września 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsza osmiornica jaką jedlismy ! Musaka rowniez najlepsza z wielu wyprubowanych na wyspie. Obsluga rzetelna a klimat wspaniały !!!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Mateusz O
Zrecenzowano 17 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polowaliśmy na dobrą ośmiornice z grilla. Tu znaleźliśmy lecz marynowana w occiewinnym (1 Macka - 12€). Miękka i smaczna. Wołowe kotleciki z pieczonymi ziemniaczkami również na plus. Ceny niestety wysokie.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Strugi
Zrecenzowano 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zaprosił nas sam właściciel, polecił pozycje dla całej grupy. Zaufaliśmy i byliśmy zachwyceni. Przemiła i dyskretna obsługa. Ceny adekwatne. Polecam każdemu z serca!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Stanisław J

Yorgo Fish Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Yorgo Fish Restaurant? Podziel się wrażeniami!