“Doskonała grecka kuchnia”
Limionas — recenzja

Limionas
Nr 188 wśród 651 Restauracje (Wyspa Kos)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje

Wspaniałe, urokliwe miejsce z restauracją doskonałą na obiad. Bardzo miła i sympatyczna obsługa, przepyszne ryby i owoce morza, wszystko świeżutkie i pachnące. Gorąco polecam. Kalmary i mule doskonałe. Bardzo duże porcje.

Dziękujemy, Anna K

Zrecenzowano 15 lipca 2019

opierałam się na recenzjach w waszym portalu, szkoda ,że nie przeczytałam innych.
restauracja w ustronnym miejscu. Powinna uruchomić mi się lampka,że w szczycie sezonu parę osób siedzi przy stolikach. Zamówiliśmy owoce morze w formie meze
na talerzu nie było ani jednej ryby oraz krewetki. Kalmary były jak guma, nic nie zachwyciło smakiem. Natomiast wieczór i noc była pod znakiem problemów żołądkowych. Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziękujemy, dpcoffret
Zrecenzowano 1 października 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce, zamówiliśmy rybę (sea bass czyli labraks) i kalmary. Ryba kosztowała 17 euro ale było warto - przepyszna. Kalmary były ok, może nie jakieś przepyszne ale poprawne. Widoki niesamowite a obsługa stawała na uszach :)

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Teraz1
Zrecenzowano 22 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najpyszniejsze małże jakie kiedykolwiek moja rodzina jadła w życiu. Moja sześcioletnia córka zjadła niemal cały garnek muszli i stwierdziła, ze „może tu zawsze jeść obiady”. Kalmary akceptowalne, trochę przeciągnięte, ale nadal wspaniałe!

Bajkowy krajobraz, wysokiej klasy obsługa. Warto posłuchać właściciela jeśli doradza czego koniecznie trzeba spróbować.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, sebastiansC311QE
Zrecenzowano 26 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Pięknie położona w cichej zatoczce, obsługa sympatyczna i pomocna, owoce morza świeże i bardzo smaczne. Z czystym sumieniem godna polecenia.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, kamilch81

Limionas — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lagoudi Zia, Wyspa Kos

Byłeś(-aś) w Limionas? Podziel się wrażeniami!