Zrecenzowano: 9 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

W hotelu byliśmy we wrześniu 2018.Jesteśmy zachwyceni tym miejscem.Czysto jak u babci,smacznie jak u mamy.Wspaniali ludzie na recepcji,kelnerzy i kucharze.Idąc na kolację gości osobiście wita szefowa z szefem kuchni!Kuchnia naprawdę bardzo dobra a lasagne najlepsza na świecie.Hotel jest położony w spokojnym miejscu blisko plaży(pięknej)obok przystanku autobusowego,wypożyczalni samochodów oraz klimatycznego supermarketu.Jezeli ktoś chce naprawdę odpocząć to jest to miejsce dla niego.Polecamy!

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Karinartymon
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2018

W hotelu byliśmy na początku sierpnia przez tydzień. Wspaniałe miejsce na wypoczynek. Cisza, spokój i full relax to zaleta tego hotelu. Na pewno nie jest to miejsce dla młodych szukających głośnych wrażeń:) Tym bardziej że oddalony jest od centrum Tigaki ok 20min spacerkiem. Pokoje czyściutkie, codziennie sprzątane. Obsługa miła i pomocna , ogarniająca niemiecki i angielski język. Jedzenie pyszne i dla każdego cos się dobrego znajdzie. Kilka rodzajów mięs, ryby , makarony,sałatki, owoce, ciasta, lody. Jedynie śniadania monotonne codziennie praktycznie ten sam zestaw ale wszystko świeże i smaczne. Nie ma problemu z leżakami na basenie. W środku sezonu a pełno wolnych.Wielkim plusem jest bliskość morza..dla lubiących kąpiele w czyściutkim i ciepłym morzu ,wystarczy przejść ulicę(nie jest to ruchliwa trasa) i jest wąska plaża ale mega spokojna..mało ludzi. Dodatkowo w minutę można skoczyć do pokoju po zimniutkiego browarka z lodówki:) albo skorzystać ze snack baru lub mini marketu. Wyspa nie jest wielka więc można bez problemu zwiedzić całą w jeden dzień wypożyczonym autem lub skuterem. Jest tez przystanek przy hotelu z którego można praktycznie co godzinkę do Kos pojechać za 2,10e...odległość 10km. Wycieczki proponuję zakupić w centrum Tigaki..np. na wyspe Nisyros i zwiedzanie wulkanu..cena lepsza jak ze znanego biura podroży dzięki któremu przyleciało się na wyspę:) Podsumowując... pobyt uważamy za mega udany i chętnie wrócimy do tego hotelu za jakiś czas:) bateryjki zostały naładowane na full:)

Termin pobytu: sierpień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, RobertKasia
Zrecenzowano: 24 czerwca 2018

W Kos Palace bylismy w czerwcu 2018 2 os. Coz powiedziec hotel pod turystow niemieckichj wszystko perfekcyjne moze poza mala waska plaza tuz przy drodze, pobierano oplate 3e od os za lezaki z parasolem.Moim zdaniem nie warto poniewaz hotel lezy tuz nad morzem i od plazy dzieli go tylko ta droga.Na terenie hotelu swietne warunki do plazowania widzac i slyszac morze,piekna trawa nowe lezaki.Co do samego hotelu,absolutnie mila obsuga Calego hotelu recepcja ,kelnerzy,serwis sprzatajacy,uprzejmosc,uczynnosc,szacunek do goscia.Pokoje bardzo fajne przyjemne przestronne czyste ,klima w cenie,jedzenie swietne roznorodne jezeli chodzi o kolacje widac ze kuchnia bardzo sie stara zeby nie bylo nudno i tak samo, typowo greckie musaca,lazania,baranina jagniecina gyrosy z wielu rodzajow mies surowki wlasne lody (swietne)i wiele innych smacznych potraw co dziennie serwowane danie EXTRA osobiscie przez szefa kuchni od owocow morza po makarony, pizza i inne smakolyki.
Dodatkowo do kolacji i sniadan wiele slodkosci,konfitur.owocow,genialne arbuzy i melony .Oprocz tego od 10-17:00 jest hotelowy Snackbar z swietnymi przekaskami zimnym piwem i napojami polecam przekaske u tegoz szefa kuchni ktory przyrzadza osobiscie jezeli powie mu sie na co ma ochote.Hotel polozony ok 2,5 km od centrum Tigaki poza sklepami nic specjalnego nie polecam Wieczoru Greckiegio z TUI fatalna organizacja natomiast same walory artystyczne niezle.Korzystalismy z wynajmu auta a Safari Rent ok 500 od hotelu SUPER mowe auta wyspa glownie rolnicza ale bardzo ladna zrobilismy prawie 200 km polecam wszystkie atrakcje wyspy.
Moja ogolna ocena jezeli chcecie naprawde odpoczac w ciszy i spokoju, zobaczyc cos fajnego typowo greckiego nie martwic sie o posilki to naprawde POLECAM

Termin pobytu: czerwiec 2018
2  Dziękujemy, Maciej S
Zrecenzowano: 24 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel położony jest na końcu miasteczkaTigaki. Budynki tworza jedna całość połączoną korytarzami. Pokoje, są przestronne z wystarczajacym łazienkami i tarasami. Jezeli chodzi o utrzymanie czystości-to jest ono na wysokim poziomie. Posilki w wariancie HB smakowaly nam bardzo, moze nie bylo zatrzesienia w rodzajach potraw, ale zawsze wszystko bylo swierze. Obsluga, zarówno w restauracji jak i w barach bardzo miła i uśmiechnięta. Jedyne zastrzeżenia mam do reakcji na sytuacje po trzesieniu, gdzie zanim pojawili sie pracownicy hotelu, to wszyscy goście zdazyli juz go opuscic i ustalic wiecej niz dowiedzieliśmy sie od Manager-a, a i jego wyjasnienie sytuacj tez pozostawialo duzo do życzenia. Ogolnie Hotel ma 4 *i na nie w pewlni zasluguje. Polecam

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Tomasz G
Zrecenzowano: 1 września 2014

Super udany urlop!!Świetny hotel dla kogoś kto szuka spokoju i wypoczynku.Posiłki naprawdę wyśmienite.Sam hotel uroczy.Dużo kwiatów,wspaniały basen.Pokoje komfortowe.Do morza dwa kroki.Polecam wyjazd nawet samemu do Kos.Autobus z pod hotelu co godzinę.Pogoda cudowna,ani jednej chmurki przez cały tydzień.Akumulatory naładowane.Polecam z czystym sumieniem.

Termin pobytu: sierpień 2014
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl