“Najlepsze jak dotąd jedzenie na Krecie”

Kritamos Restaurant Rethymno
Nr 48 wśród 446 Restauracje (Retimno)
Kuchnie: Owoce morza, Bar ze stekami, Bahamska, Grill
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 12 września 2019

Bardzo miłe zaproszenie do restauracji, olbrzymi wybor dań: mięsa, ryby, owoce morza, makarony, lokalna kuchnia kreteńska. Wszystkiego niestety nie udało się spróbować ale to co jedliśmy było przepyszne. Porcje bardzo duże i w przystępnych cenach. Cudowna lolalizacja przy samym morzu, fantastyczna obsługa. Na koniec w gratisie lody dla Pań i bimbrowe szoty dla Panów. Gorąco polecam każdemu odwiedzającemu Retymnon!

Dziękujemy, Wojciech P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sofia Z, Public Relations Manager, Kritamos Restaurant RethymnoOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

It sounds like you had a wonderful dining experience here at Kritamos. We appreciate your gracious feedback and look forward to hosting you again soon.

Zrecenzowano 12 września 2019

Po wyczerpującym zwiedzaniu fortu przyszła pora na obiadek w restsuracji która zaspokoi wszystkie gusta nawet najbardziej wymagających klientów. 4 osoby, każdy wybral coś dla siebie. Miła obsługa z inwencją gawędziarzy, ciekawe Sugestie dan dnia, na koniec rakija dla panów i lody dla pań. Polecam

Dziękujemy, Joanna P

We aspire to provide a dazzling dining experience, and we are thrilled that your visit was nothing less than exceptional. Your kind words are greatly appreciated.

Zrecenzowano 12 września 2019

Jeśli wybieracie się na Kretę to koniecznie przyjedźcie do Retymnonu. Jestem na Krecie od ponad tygodnia, zwiedziłam cała Kretę wschodnią i dzisiaj jestem w Retymnonie. Moim zdaniem to najpiękniejsze miasto na wsypie. Po spacerze urokliwymi uliczkami i zwiedzeniu weneckiej fortecy wraz z bliskimi usiedliśmy w restauracji Kritamos, gdzie przeuroczy Pan zareklamował nam najświeższe połowy tego dnia. Ryby, owoce morza, kebab i inne specjały kuchni kreteńskiej zachęcały zapachami z sąsiednich stolików. Szef sali cudownie opowiedział o każdej z potraw o jaką zapytaliśmy. Jadłam tam najlepsze spaghetti z krewetkami w swoim życiu. Dosłownie rozpływały się w ustach. Porcja była bardzo duża, wielkości dwudaniowego obiadu, coś co mnie zaskoczyło bardzo pozytywnie to również liczba samych krewetek w daniu. W makaronie znalazłam kilkanaście krewetek królewskich a dookoła talerza poukładane było 5 krewetek tygrysich. Cena bardzo przystępna, bo jedyne 11,90 €. Gorąco polecam wszystkim spragnionym przepysznej kreteńskiej kuchni!! :)

Dziękujemy, AnnaP1990

Thank you for the splendid rating on your experience. We are thrilled to know that you enjoyed your dining experience with us. We look forward to welcoming you again in the future!

Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra obsługa i świetne jedzenie. Ogromne porcje. Polecam risotto z owocami morza. Restauracja godna polecenia.

Dziękujemy, rff_pl

Zrecenzowano 10 września 2019

Wspaniała okolica wraz z super obsługa i super jedzeniem. Jezeli chcemy zjeść typowo greckie jedzenie miejsce definitywnie obowiązkowe.

Dziękujemy, Paweł K

Thank you for sharing your experience with everyone at Trip Advisor. Our main point is to make all our visitors and guests feel welcome and to enjoy their time with us! It is an honor to read that we managed to succeed your expectations!

Kritamos Restaurant Rethymno — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Retimno, Rethymnon Prefecture

Byłeś(-aś) w Kritamos Restaurant Rethymno? Podziel się wrażeniami!