Zrecenzowano: 3 września 2019

Hotel bardzo elegancki, bardzo miły personel, świetne i urozmaicone jedzenie. Lokalizacja doskonała zarówno pod względem bliskości bardzo ładnej plaży, jak i urokliwej starówki Retymnonu. Świetna baza wypadowa do zwiedzania.
Jedyny mały minus to prysznic, który w pokoju standardowym raczej pasuje do standardu 3* niż 4*. Cała reszta suuuper!!!

Dziękujemy, Sylwia W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GIORGOS PAPOUTSAKIS, Γενικός Διευθυντής, Atrium Ambiance HotelOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2020

Dear guest,
Thank you for visiting us and sharing your review. It was nice to see that you like the comfort our staff and facilities that we provide you. Hope to welcome you back very soon.

Regards,

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Hotel posiada certyfikowane cztery gwiazdki, w związku z czym wysoki jest poziom oferowanych przez niego usług. Zajmowałam pokój superior na czwartym pietrze z dużym balkonem od strony ulicy. Pomimo początkowych obaw związanych z ulicznym hałasem, okazało się, że nie stanowi to problemu, wystarczy zamknąć drzwi balkonowe. Ponieważ gościliśmy w nim po raz drugi, w pokoju czekało na nas wino i kosz owoców. Była to bardzo miła niespodzianka. Pokój nowocześnie urządzony, przestronny, z zestawem do parzenia kawy i herbaty, odpłatnym sejfem. Duża łazienka z prysznicem i zestawem kosmetyków (kosmetyki nie zawsze uzupełniane, ale wystarczyło poprosić panie z obsługi i bez problemu otrzymywaliśmy je). Pokój codziennie sprzątany, ręczniki wymieniane codziennie. Obsługa hotelowa profesjonalna, dyskretna, życzliwa, zapewniająca wysoki komfort pobytu gościom hotelowym. Posiłki bardzo urozmaicone, smaczne, duży wybór warzyw i owoców - co jest dla mnie ważne, napoje do kolacji płatne np.butelka wody mineralnej gazowanej(1,5l) 3,40 euro. Basen niewielki, ale bardzo ładnie zaaranżowany, kameralny, bez animacji-co było dla mnie plusem, spokojny, z dyskretną muzyką z baru, brak problemów z dostępem do leżaków. Hotel nastawiony na gości 18+, co gwarantowało spokojny wypoczynek. Hotel położony blisko starówki - 15 min.spacerem oraz blisko dużej piaszczystej plaży -100 m od niego. Zestaw 2 leżaków z parasolem - 7 euro. Pobyt w hotelu uważam za bardzo udany i na pewno będę polecać go znajomym.

Dziękujemy, agatagrochowska

Dear guest,
It is always so nice to see that our guests enjoyed their stay with us and also come back again. I am glad to note that you liked the comfort and services at our hotel. Hope you return sometime in the near future.

Best regards,

Papoutsakis Giorgos

Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Hotel wszystkomający.
1 - bardzo dogodne położenie, wszędzie blisko - bardzo blisko do plaży (ok 150 m) i dostatecznie blisko do centrum Rethymno (ok 10 min spacerkiem)
2 - wygodne, elegancko urządzone części wspólne, uroczy, pomysłowo zaaranżowany basen - wszystko wysokiej jakości;
3 - pokoje czyste, funkcjonalne i wygodne, nie tylko te w kategorii "superior", a w nich lodówka, klimatyzacja i wygodne łóżko.
4 - posiłki - smaczne, różnorodne, elegancko serwowane - nie było nudy, zarówno jeśli chodzi o śniadania, jak i obiadokolacje. Do tych ostatnich - napoje płatne.
5 - miła, kometentna, nienarzucająca się obsługa.
6 - animacje - a właściwie ich brak - wieczór grecki był bardzo miłym dopełnieniem słonecznego dnia.
7 - hotel dla dorosłych - ogromny plus - cisza, relaks, brak pośpiechu - nie trzeba rezerwować na wyścigi miejsca przy basenie, stolika w restauracji.
Hotel w pełni zasługuje na wyskie oceny jakie wystawili mu goście i w pełni zasługuje na to, by polecić go tym, którzy szukają swojego miejsca na wymarzone greckie wakacje.
Elegancko, smacznie, wygodnie.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, z-bliska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GIORGOS PAPOUTSAKIS, Γενικός Διευθυντής, Atrium Ambiance HotelOdpowiedź udzielona 4 września 2020

Dear guest,
Thank you so much for this amazing review, and I am delighted that you had such a great stay. I am glad to read that you liked our facilities, location and services. We look forward to welcome you back soon you.

Kind regards,

Zrecenzowano: 11 czerwca 2019

Po tygodniowym pobycie mogę z czystym sumieniem polecić ten hotel. Pokoje czyste i posiadające wszystko co potrzeba. Bardzo sympatyczny i pomocny personel. Za trwającą jeden dzień awarię wanny dostaliśmy w ramach przeprosin półmisek owoców, butelkę wina i kilka butelek wody mineralnej. Hotelowa restauracja ze szwedzkim stołem również bardzo dobra, duży wybór dań na śniadanie i kolację, każdy znajdzie coś dla siebie. Hotel położony bardzo blisko plaży i zaledwie 10-20 minut piechotą do starówki.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Mikołaj M

Dear guest,
Thank you so much for your very kind words. Me and my staff thank you for this positive feedback. We do hope that you will be back to visit us again soon.

Kind regards,

Zrecenzowano: 18 września 2018

Hotel miejski.
Wybierać trzeba pokój typu superior.
My byliśmy 2 tygodnie w tym hotelu, pokój typu superior; kilka dni w pokoju od strony hałaśliwej ulicy, kilka dni od strony basenu.
Od strony hałaśliwej ulicy pokoje są większe, balkon też jest większy, ale ze względu na hałas nie można posiedzieć wieczorami; okna są bardzo szczelne - przy zamknięciu balkonu hałasu praktycznie nie słychać.
Pokój od strony basenu (też typu superior) był mniejszy, balkon mniejszy.
Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane co 2-3 dni
Basen jest mały, ale hotel jest 18+ więc nie był zatłoczony. Zawsze wolne leżaki.
Obsługa w hotelu bardzo dobra; bardzo pomocny, życzliwy i kompetentny Pan Yiannis z recepcji.
Restauracja - jedzenie bardzo, bardzo dobre. Szacun dla szefa kuchni.
Kelnerki bardzo miłe, zwłaszcza Pani Eleni.
Trzeba wiedzieć , że napoje do kolacji są płatne - woda mineralna gazowana 3,10 Euro; wino kilkanaście Euro
Jest opłata klimatyczna (o czym powinny informować biura podróży): 3 Euro/dziennie

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od hałaśliwej ulicy są większe, ładniejsze, większy balkon; okna bardzo szczelne.Pokoje od strony basenu są mniejsze, jest ciszej.
Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Alexandra_Aziza