Zrecenzowano: 3 września 2019

Hotel bardzo elegancki, bardzo miły personel, świetne i urozmaicone jedzenie. Lokalizacja doskonała zarówno pod względem bliskości bardzo ładnej plaży, jak i urokliwej starówki Retymnonu. Świetna baza wypadowa do zwiedzania.
Jedyny mały minus to prysznic, który w pokoju standardowym raczej pasuje do standardu 3* niż 4*. Cała reszta suuuper!!!

Dziękujemy, Sylwia W
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Hotel posiada certyfikowane cztery gwiazdki, w związku z czym wysoki jest poziom oferowanych przez niego usług. Zajmowałam pokój superior na czwartym pietrze z dużym balkonem od strony ulicy. Pomimo początkowych obaw związanych z ulicznym hałasem, okazało się, że nie stanowi to problemu, wystarczy zamknąć drzwi balkonowe. Ponieważ gościliśmy w nim po raz drugi, w pokoju czekało na nas wino i kosz owoców. Była to bardzo miła niespodzianka. Pokój nowocześnie urządzony, przestronny, z zestawem do parzenia kawy i herbaty, odpłatnym sejfem. Duża łazienka z prysznicem i zestawem kosmetyków (kosmetyki nie zawsze uzupełniane, ale wystarczyło poprosić panie z obsługi i bez problemu otrzymywaliśmy je). Pokój codziennie sprzątany, ręczniki wymieniane codziennie. Obsługa hotelowa profesjonalna, dyskretna, życzliwa, zapewniająca wysoki komfort pobytu gościom hotelowym. Posiłki bardzo urozmaicone, smaczne, duży wybór warzyw i owoców - co jest dla mnie ważne, napoje do kolacji płatne np.butelka wody mineralnej gazowanej(1,5l) 3,40 euro. Basen niewielki, ale bardzo ładnie zaaranżowany, kameralny, bez animacji-co było dla mnie plusem, spokojny, z dyskretną muzyką z baru, brak problemów z dostępem do leżaków. Hotel nastawiony na gości 18+, co gwarantowało spokojny wypoczynek. Hotel położony blisko starówki - 15 min.spacerem oraz blisko dużej piaszczystej plaży -100 m od niego. Zestaw 2 leżaków z parasolem - 7 euro. Pobyt w hotelu uważam za bardzo udany i na pewno będę polecać go znajomym.

Dziękujemy, agatagrochowska
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Hotel wszystkomający.
1 - bardzo dogodne położenie, wszędzie blisko - bardzo blisko do plaży (ok 150 m) i dostatecznie blisko do centrum Rethymno (ok 10 min spacerkiem)
2 - wygodne, elegancko urządzone części wspólne, uroczy, pomysłowo zaaranżowany basen - wszystko wysokiej jakości;
3 - pokoje czyste, funkcjonalne i wygodne, nie tylko te w kategorii "superior", a w nich lodówka, klimatyzacja i wygodne łóżko.
4 - posiłki - smaczne, różnorodne, elegancko serwowane - nie było nudy, zarówno jeśli chodzi o śniadania, jak i obiadokolacje. Do tych ostatnich - napoje płatne.
5 - miła, kometentna, nienarzucająca się obsługa.
6 - animacje - a właściwie ich brak - wieczór grecki był bardzo miłym dopełnieniem słonecznego dnia.
7 - hotel dla dorosłych - ogromny plus - cisza, relaks, brak pośpiechu - nie trzeba rezerwować na wyścigi miejsca przy basenie, stolika w restauracji.
Hotel w pełni zasługuje na wyskie oceny jakie wystawili mu goście i w pełni zasługuje na to, by polecić go tym, którzy szukają swojego miejsca na wymarzone greckie wakacje.
Elegancko, smacznie, wygodnie.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, z-bliska
Zrecenzowano: 11 czerwca 2019

Po tygodniowym pobycie mogę z czystym sumieniem polecić ten hotel. Pokoje czyste i posiadające wszystko co potrzeba. Bardzo sympatyczny i pomocny personel. Za trwającą jeden dzień awarię wanny dostaliśmy w ramach przeprosin półmisek owoców, butelkę wina i kilka butelek wody mineralnej. Hotelowa restauracja ze szwedzkim stołem również bardzo dobra, duży wybór dań na śniadanie i kolację, każdy znajdzie coś dla siebie. Hotel położony bardzo blisko plaży i zaledwie 10-20 minut piechotą do starówki.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Mikołaj M
Zrecenzowano: 18 września 2018

Hotel miejski.
Wybierać trzeba pokój typu superior.
My byliśmy 2 tygodnie w tym hotelu, pokój typu superior; kilka dni w pokoju od strony hałaśliwej ulicy, kilka dni od strony basenu.
Od strony hałaśliwej ulicy pokoje są większe, balkon też jest większy, ale ze względu na hałas nie można posiedzieć wieczorami; okna są bardzo szczelne - przy zamknięciu balkonu hałasu praktycznie nie słychać.
Pokój od strony basenu (też typu superior) był mniejszy, balkon mniejszy.
Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane co 2-3 dni
Basen jest mały, ale hotel jest 18+ więc nie był zatłoczony. Zawsze wolne leżaki.
Obsługa w hotelu bardzo dobra; bardzo pomocny, życzliwy i kompetentny Pan Yiannis z recepcji.
Restauracja - jedzenie bardzo, bardzo dobre. Szacun dla szefa kuchni.
Kelnerki bardzo miłe, zwłaszcza Pani Eleni.
Trzeba wiedzieć , że napoje do kolacji są płatne - woda mineralna gazowana 3,10 Euro; wino kilkanaście Euro
Jest opłata klimatyczna (o czym powinny informować biura podróży): 3 Euro/dziennie

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od hałaśliwej ulicy są większe, ładniejsze, większy balkon; okna bardzo szczelne.Pokoje od strony basenu są mniejsze, jest ciszej.
Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Alexandra_Aziza