“Obiad”
Raki Ba Raki 1600 — recenzja

Raki Ba Raki 1600
Zarezerwuj stolik
Nr 77 wśród 446 Restauracje (Retimno)
Kuchnie: Grecka, Śródziemnomorska, Środkowoeuropejska
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dobry, smaczny obiad. Super lokalizacja.
Dodatkowo Standardowo deser: raki + winogrono. Miła obsługa!!

1  Dziękujemy, karinasX965LR

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Anturaż na wyższym poziomie. Atmosfera naprawde przyjemna.
Obsługa miła i pomocna.
Jedzenie - py-y-szne, nawet przepyszne!
Gorąco polecam!

Dziękujemy, anton_lucky
Zrecenzowano 25 czerwca 2018

Restaurację wybraliśmy z proponowanych przez TripAdvisor. Udaliśmy się tam pod wieczór. Powitała nas bardzo miła, angielskojęzyczna obsługa. Zaproponowała nam miejsce w spokojnej uliczce (na zewnątrz) co nam bardzo odpowiadało. Atmosfera rustykalna, jedzenie miejscowe, kreteńskie specjały. Wybór padł na Anchois, które okazały się przepyszną przystawką (podane z czerwonym pieprzem, symfonia smaków). Filo z warzywnym nadzieniem spełniło swoje oczekiwania jako danie główne, a na deser filo z fetą i marmoladą na słodko wraz z daktylami. Lokal w całości spełnił nasze oczekiwania. Za lunch dla 4 osób wraz z winem zapłaciliśmy 50EUR. Polecamy!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, phototurist
Zrecenzowano 2 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

W urokliwej uliczce (a raczej dwóch, bo lokal jest przechodni i stoliki ma wzdłuż dwóch ulic ustawione). Smaczne lokalne jedzenie, bez zadęcia.... Natomiast kelner z zadęciem na wszystko. Tak niestety trafiliśmy. Na pana nie w humorze, poirytowanego faktem ze musi tego dnia pracować.... O uśmiechu czy typowej tutaj gościnności nie wspomnę.... poza tym wszystko Ok

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, 378zuzac
Zrecenzowano 19 października 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie i urokliwe miejsce. Muszka i mięsko pyszne. Sałatka grecka lekko inna od tradycyjnej ale też nam smakowała. Polecam

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, rymasz

Raki Ba Raki 1600 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Retimno, Rethymnon Prefecture

Byłeś(-aś) w Raki Ba Raki 1600? Podziel się wrażeniami!