“Przeciętne jedzenie”

Seven Brothers Restaurant
Nr 180 wśród 446 Restauracje (Retimno)
Kuchnie: Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Mam podobne odczucia jak koleżanka powyżej, obsługa fałszywie uprzejma, słabi aktorzy, a jedzenie średnie. Zupa rybna z kawałem ryby z wnętrznościami, grillowane sardynki ponad rozmiar, których nie sposób jeść w całości. Prezentacja na talerzu poniżej średniej. W dodatku zaprzyjaźnione w restauracji koty wskakują na stół przy braku reakcji stojącej obok obsługi. Niezbyt miłe doświadczenie za dość sporą sumkę. Dałem się namówić naganiaczowi, następnym razem posłucham dziewczyny, że dobra restauracja nie potrzebuje naganiacza. Nie polecam!

Dziękujemy, Lukasyno

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja chwali się ze jego specjalnością są dania z grilla. Niestety wszystkie (3 różne) dania z grilla które zamowilismy nie były doprawione. Obsługa po tym jak wsiedliśmy przy stole całkowicie straciła zainteresowanie nami. Kelner nie był w stanie zarekomendować odpowiedniego dania. Na pytanie czy ośmiornica czy kalmary odpowiedział że on je tylko ryby.
Nie polecam.

Dziękujemy, 920pawelz
Zrecenzowano 18 października 2018 z urządzeń przenośnych

Piękna restauracja na starówce przy samej wodzie. Poczęstowano nas chlebem z oliwa domowej roboty i oliwkami ,potem zjedlismy tam pyszną rybę i souvlaki. Skosztowalismy domowego ouzo, a na deser dostaliśmy grecki jogurt z miodem i rodzynkami. Poznaliśmy właścicieli, którzy robili wszystko abyśmy czuli sie jak w domu. Polecam to miejsce na romantyczna kolacje.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, lalanatala
Zrecenzowano 19 kwietnia 2018

Klasyczna restauracja w Old town, przy samym morzu, z widokiem na latarnię. Wspaniały serwis, rodzinna restauracja, w której właściciel nienachalnie tłumaczy jak przyrządza potrawy na grillu. Uśmiechnięci, serdeczni bracia przygotowali dla nas mix owoców morza z grillowanymi warzywami, tak byśmy mogli skosztować wszystkiego po trochu. :) A wszystko to skomponowane z przepysznymi sosami.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, SamajaHandmade
Zrecenzowano 2 listopada 2017

Miła obsługa, bardzo smaczne jedzenie, tradycyjna kreteńska gościnność - w podziękowaniu za wybranie tego lokalu i zjedzenie obiadu - gratis - po posiłku owoce lub kieliszek raki.
Trudno tej knajpki nie znaleźć - oprócz napisu - obok tej knajpki - do zajęcia miejsca zachęca przemiły pan słowami: please! mniam,mniam - chlup,chlup:)))

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, ANTONI K

Seven Brothers Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Retimno, Rethymnon Prefecture

Byłeś(-aś) w Seven Brothers Restaurant? Podziel się wrażeniami!