“Good food”
Minares — recenzja

Minares
Nr 138 wśród 446 Restauracje (Retimno)
Kuchnie: Grecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Bardzo dobre jedzenie za dobrą cenę. Świetna i przyjazna obsługa. Świetna lokalizacja. Serdecznie polecam

Dziękujemy, Sebastian M

Zrecenzowano 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Początkowo kelner zapraszał nas na posiłek, ale wróciłyśmy tam dopiero, kiedy faktycznie zgłodniałyśmy. Obsługa była bardzo życzliwa, co chwilę podchodził do nas inny kelner i pytał o To, skąd jesteśmy, czy nam się podoba. Zarówno jedzenie jak i napoje były podane bardzo estetycznie i wszystko było smaczne. Na początku kelner przyniósł kosz świeżego pieczywa z pastami: z oliwek i buraków. Zupa rybna była bardzo bogata (krem z kawałkami rybnego mięsa). Na zakończenie wizyty dostałyśmy przepyszne lody waniliowe, lokalny alkohol i baklavę (nie zamawiałyśmy deseru). Bardzo polecam restaurację pod każdym względem.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Marysia K
Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniała obsluga, jedzenie rewelacyjne. Jedliśmy briam i octopusa, super przyprawione. Na deser baklava i podwójne raki. Czysta i pachnąca toaleta. Dobre ceny i fajny widok na minaret. P o l e c a m! ☺

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, PPPuch
Zrecenzowano 26 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna restauracja, super posiłki i wspaniała obsługa. Lokalizacja super tuż obok pięknego kościółka.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Dorian M
Zrecenzowano 18 października 2015

W dosyć malowniczym miejscu, bo u stóp meczetu Neratze, przycupnęła tawerna Minares. Z ustawionych na chodniku stolików można podziwiać jego monumentalną bryłę. Skusił nas tubylec siedzący przy stoliku, a jak wiadomo, oni wiedzą najlepiej, gdzie jeść dają dobrze i niedrogo. Po chili okazało się, że znajomy kelnera ;). Dosyć miła, ale nienachalna obsługa. Zamówiliśmy proste dania, które w greckich portowych miastach zawsze się sprawdzają: kalmary na głębokim tłuszczu i ośmiornicę z grilla. Potrawy były świeże i smaczne. Ośmiornica trochę za bardzo przesuszona. Polecam to miejsce, choćby z braku tłumu turystów, który spotkamy w pobliskich tawernach przy głównych ulicach... no i ten meczet.

Termin wizyty: wrzesień 2015
Dziękujemy, Tomasz B

Minares — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Retimno, Rethymnon Prefecture

Byłeś(-aś) w Minares? Podziel się wrażeniami!