“Polecamy !!!”
Restaurant Zorbas — recenzja

Restaurant Zorbas
Nr 8 wśród 105 Restauracje (Ierápetra)
Kuchnie: Grecka, Owoce morza
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Polecam serdecznie!
Restauracja Zorbas znajduje się przy głównym deptaku nad morzem. Jedzenie było bardzo smaczne. Owoce morza - świeże, a mięsa soczyste. Wino regionalne wyborne. Na koniec podany soczysty arbuz. Polecamy !!!

Dziękujemy, AdamS7696

Zrecenzowano 5 września 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszna kolacja dla sześciu osób . Gyros , krewetki , lamb chops , kotlet wołowy , ośmiornica , rewelacja . Polecamy

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 972haniab
Zrecenzowano 31 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja Zorbas znajduje się przy głównym deptaku miasta nad morzem. Jedzenie które zamówiliśmy było bardzo smaczne. Owoce morza - świeże, a mięsa soczyste. Będąc wieczorem można podziwiać zachód słońca. Polecam!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, SergiuszWachowiak
Zrecenzowano 5 lipca 2018

Jest to kolejna restauracja wzdłuż ulicy do fortu nad brzegiem morza. powitalna raki na dzień dobry oraz w gratisie na koniec posiłku duża ilość soczystego arbuza Jedzenie bardzo dobre co prawda jedliśmy tylko musakę ale znajomi mieli ryby i też byli zachwyceni przyrządzaniem ryb w ziołach lokalnych. plecam

Termin wizyty: czerwiec 2018
2  Dziękujemy, darekpolska
Zrecenzowano 31 lipca 2017

Fajne położenie- nad samym morzem, smaczne i obfite porcje. Super smaczne desery.Ludzie są tu nadzwyczajni - serwis super!

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, MagdalenaM1362

Restaurant Zorbas — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Koutsounari, Ierápetra

Byłeś(-aś) w Restaurant Zorbas? Podziel się wrażeniami!