Zrecenzowano: 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel jest kompleksem piętrowych budynków, zbudowanym na kształt greckiej wioski: z rynkiem, kaplicą, sklepikiem, knajpkami. Piękna, zadbana zieleń, bardzo czysto, spokojnie. FANTASTYCZNE jedzenie: greckie z wpływami francuskimi, bo przeważającą cześć gości stanowią Francuzi. Własna plaża, baseny. Idealny wybór dla rodzin z dziećmi albo osób chcących odpocząć od turystycznej wrzawy.
Pokoje w starszej części, bliżej basenów, niestety wyglądają gorzej - raczej 3*, daleko im do polskich choćby 4*. Wymienialiśmy pierwszy, bo śmierdział stęchlizną i były w nim mrówki. Najfajniejsze są w części bliżej recepcji - nowe, z wanną i osobnym prysznicem (bez ceraty), ładnie urządzone.
Obsługa ok, mówiąca bardziej po francusku niż angielsku :)
Niedaleko jest miasto Jerapetra (taxi 10 EUR z hotelu) - mało turystyczne, niezatloczone, warto pospacerować po starej jego części i poczuć smak prawdziwej wschodniej Krety :)

1  Dziękujemy, KasikK
Zrecenzowano: 12 czerwca 2019

Hotel bardzo ładny jednak daleko z lotniska kto nie lubi zakrętów i podróży autobusem to jest to kłopotliwe.
Hotel dla osób dorosłych mało atrakcji do dzieci. Ale rewelacyjny klasa sama w sobie. Jedzenie na najwyższym poziomie.

Dziękujemy, adamscool
Zrecenzowano: 22 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam serdeczne wypoczynek w tym hotelu. Mieliśmy pokój o lepszym standardzie i nie było do czego się przyczepić. Sprzątanie codziennie. Co do jedzenia wybór naprawdę ogromny, każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet na gali partnerka wegetarianka poprosiła o coś dla niej i dostała dania wegetariańskie. Jedynym minusem było prowadzenie animacji głównie dla Francuzów.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, adamzez
Zrecenzowano: 28 stycznia 2019

Hotel piękny. Wszędzie czysto. Obsługa przemiła. Pokoje duże, czyste i przestronne. Plaza przy hotelu z darmowym serwisem bardzo ladna. Przemily wieczór, gdzie wszyscy muszą byc ubrani na biało i kolejny gdzie kolacja jest serwowana w eleganckiej sali bankietowej. Na pewno godny polecenia!!!!

Dziękujemy, patlew23
Zrecenzowano: 28 października 2018

Jesteśmy starszym małżeństwem. Wyjechaliśmy razem z mężem, aby odpocząć. Dostaliśmy pokój, gdzie całe noce słyszeliśmy dyskotekę i wrzeszczącego dj'a. Pokój mieliśmy na parterze. Gdy otwieraliśmy okno, w nocy okazywało się, że mamy pełno kotów w pokoju, których w hotelu było mnóstwo - maleńkich i potwornie głodnych oraz matki karmiące i inne starsze koty. Hotel szczyci się, że rzekomo pomaga zwierzętom - w rzeczywistości tak nie jest. Kotki ciężarne i potwornie głodne koty oraz ich ilość świadczy o całkowitym braku zainteresowania zwierzakami oraz sterylizacją. Informacja w hotelu o tym, że dba o zwierzaki i je dokarmia to istne kłamstwo!!!! W pokoju mieliśmy mrówki, które gryzły nas do tego stopnia, że mieliśmy uczulenie. Łazienka - istna masakra. Biorąc prysznic - woda lała się wszędzie. Brak wody mineralnej w pokoju to istna porażka jak na hotel 5-gwiazdkowy i opcję all inclusive. Serwowana woda pitna w restauracjach czy barach była z chlorem!!! Nie polecam. Bardzo dużo podróżujemy. To najgorszy hotel w jakim kiedykolwiek byliśmy. W hotelu brak animacji, ponieważ francuskich wrzasków nie można nazwać animacjami. Hotel ewidentnie dyskryminuje wszystkich innych gości, jeśli nie są Francuzami. Obsługa bardzo niemiła. Prosząc o drinka czy naleśnika czuło się jakby było się intruzem. Woda w basenie potwornie zimna. Gdy się poprosiło o wodę czy napój bezalkoholowy to drwiąc z nas zadawali pytanie: "To nie jesteście Polakami?" - śmiejąc się z nas, że Polacy kojarzeni są wyłącznie z alkoholem. Brak wychowania i taktu!!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsza wskazówka to po prostu nie przyjeżdżać do tego hotelu - wybrać inny!!!
3  Dziękujemy, 306dragon