“Dużo smaków za mało pieniążków ☺”
Cooking With Love — recenzja

Cooking With Love
Nr 4 wśród 555 Restauracje (Heraklion)
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna ryba z okrą, musaka pyszna dodatkowy deser w firmie gratisu ☺ ceny bardzo przystępne, polecamy ☺

Dziękujemy, 548bartekk

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas wizyty w Heraklionie weszliśmy tutaj zachęceni ocenami na TripAdvisor. Obsługa przesympatyczna, pani nas zaprowadziła do kuchni, opowiedziała o każdym daniu. Było tak pyszne, że mimo iż zjedliśmy po całym daniu to zjedliśmy jeszcze mussake na pół i nie żałujemy :) najlepsze jedzenie! Warto!

Dziękujemy, korneliaa22
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Luźna domowa atmosfera, obsługa cały czas uśmiechnięta i promieniująca radością, widać że kochają gotować i jest to ich pasja, codziennie świeże dania bardzo pyszne prezentowane przez kucharkę "na kuchni" w garnkach.

Dziękujemy, Sebastian S
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Niesamowicie klimatyczne miejsce w zagonionym Heraklionie. Na uboczu od głównego deptaka znajdziecie maleńką rodzinną restaurację.
Na posiłek można zamówić z kilku typowych greckich i kreteńskich dań przygotowanych na sposób domowy. Wszystkie przygotowywane są danego dnia ze świeżych produktów. Co oczywiście przekłada się na wspaniały smak potraw. Nigdzie nie jadłem tak dobrej musaki jak tutaj.
Każdy klient zapraszany jest do kuchni, gdzie może obejrzeć przygotowane potrawy, zapytać o skład i zamówić dla siebie. Zapewniam, że każdy mały niejadek skusi się tu na pieczone udko kurczaka z zapiekanymi ziemniakami.
A na koniec goście otrzymują gratis przepyszny deser.
A ceny - bardzo przystępne.

Dziękujemy, eks76
Zrecenzowano 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Dakosy jako przystawka idealnie się sprawdziły do zaspokojenia pierwszego głodu. Drugie danie tak duże, że nie daliśmy rady zjeść całości. Po wszystkim tytułowa babcia zapakowała nam to co zostawiliśmy na wynos oraz dodatkowo podając deser na koszt firmy. Smacznie, miło, warto!

Dziękujemy, RKeram

Cooking With Love — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Heraklion, Heraklion Prefecture

Byłeś(-aś) w Cooking With Love? Podziel się wrażeniami!