“Amalias”
Amalias Kitchen — recenzja

Amalias Kitchen
Nr 6 wśród 555 Restauracje (Heraklion)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje

Jedzenie i obsługa petarda, rakija oraz mały deser mleczny z cynamonową polewą i bitą śmietaną gratis, polecam :)

Dziękujemy, Batmanczar

Zrecenzowano 10 września 2019

Restauracja w centrum miasta, minutę drogi od centralnego deptaka, położona na obrzeżach niewielkiego parku, z dala od zgiełku. Właściciele bardzo gościnni, mówią dobrze po angielsku. George, syn właściciela studiował w Pradze, bywałw w Polsce, nie obce są mu polskie trunki ;) Jedzenie jest bardzo dobre, jeżeli nie smakują Ci greckie specjały zawsze możesz spróbować dań teksanskich albo burgera. Planowaliśmy każdej nocy jeść w innym miejscu ale smaki i klimat tej restauracji przyciągały nas kilkukrotnie. Za pierwszym razem był to zapach, potem smaczne i świeże jedzenie. W restauracji jest wifi, na zakończenie wizyty kretenakim zwyczajem dostaniesz poczęstunek w postaci małego deseru i kieliszka "bimbru" destylowanego przez właściciela.

Dziękujemy, miipa
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie zarówno lokalne jak i też dla dzieci burger czy chicken finger. Przepyszna sałatka grecka, musaka, souvlaki. Wśrod gościu pojawia sie Właścicielka, ktora dopytuje sie czy wszystkie dania dobrze smakuja. Na koniec dostaliśmy gratis deser oraz kieliszek raķiji domowej produkcji.

Dziękujemy, 920pawelz
Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry wybór dla rodziny. Dania bardzo smaczne.
Polecam Souvlaki i Bifteki.
Obsługa bardzo dobra. Zamówienie było bardzo szybko zrealizowane.
Polecam.

Dziękujemy, joseph999pl
Zrecenzowano 1 lipca 2019

Przemiła atmosfera, jedzenie wyśmienite, uwaga na ogromne porcje fajitas, nie każdy jest w stanie tyle zjeść:D na powitanie nachosy z salsa, na koniec lekki deser i raki, na koszt firmy. Obsługa świetna, bardzo przystojni panowie;) mówią trochę po polsku i lubią Polaków, rozmowni, ale nie nachalni, ideał kelnera:D

Dziękujemy, Rex B

Amalias Kitchen — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Heraklion, Heraklion Prefecture

Byłeś(-aś) w Amalias Kitchen? Podziel się wrażeniami!