“Klimatycznie, spokojnie i smacznie”
Peskesi — recenzja

Peskesi
Nr 9 wśród 555 Restauracje (Heraklion)
Kuchnie: Tania restauracja, Grecka, Śródziemnomorska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wróciłem i znowu się nie zawiodłem. Niestety dziś bez wielkiej wyżerki ale wędzona szynka z karmelizowaną cebulą wystarczyła żeby wyjść zadowolonym. Szybko i smacznie.

Dziękujemy, HerrMajki

Zrecenzowano 16 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie, dość drogo. Biorąc przystawki i danie główne ledwo jest się w stanie zjeść. Pyszne ślimaki habiba! Oczywiście jak to u Greków starter i deser na koszt firmy i do tego raki. Polecam!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, 684agnieszkat
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Cretan G, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, PeskesiOdpowiedź udzielona 27 września 2018

Thank you so much for your kind words and we hope to see you again!

Peskesi Team

Zrecenzowano 23 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Z mojego wybranego dania czegoś brakowało na kuchni, tak więc kelner zaproponował mi coś innego, z ręką na sercu, że będę zadowolony...oczywiście że byłem fajne miejsce, zaraz w alejce, miła obsługa i specyficzny klimat lokalu

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, danielcV7567LX
Zrecenzowano 3 lutego 2018

Doskonala kuchnia Kretenska serwowana w tradycyjny sposob. Wystroj miejsca jest wyjatkowy podobnie jak obsluga!

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, OksanaWiB
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Cretan G, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, PeskesiOdpowiedź udzielona 4 lutego 2018

Dziękuję!

Looking forward to welcoming you again in the future.

Peskesi team

Zrecenzowano 23 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Lokal mi polecil gosc z recepcji zaznaczajac ze nie jest tani. A na ulicy kelner z innrj restauracji rowniez go polecil.
Swietny wystroj wnetrza. Delikatna muza. Dania kuchni regionalnej lub wariacje na ten temat (jestem w grecji pierwszy raz wiec trudno mi to ocenic).
Wszystko smakowalo wysmienicie. Swietnie podane. Kelnerzy co chwila serwuja darmowa oranzade i na konic lokalny alkohol i deser. Super. Za dwie osoby i dziecko zaplacilem 38euro. Cztery dania. Jednym jednak sie nie najesz. Knajpa super.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, Zx12cv

Peskesi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nea Alikarnassos, Heraklion Prefecture

Byłeś(-aś) w Peskesi? Podziel się wrażeniami!