Polecam serdecznie!

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019
Weronika W
Gdańsk, Polska
Genialny wybór

Jeśli jestescie na Krecie i szukacie czegoś specjalnego to nie mogliście lepiej trafić... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019
Karolina K

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

MEGA wycieczki i przewodnicy w trakcie wycieczek można dowiedzieć się mnóstwo ciekawostek i legend. Atmosfera od początku wyjątkowa. Przewodnicy bardzo dbają o bezpieczeństwo, a zwiedzanie wyspy bez Waszego biura na pewno nie byłoby tak udane i ciekawe! Przepiękne widoki, wycieczki zaplanowane profesjonalnie z dbałością o każdy szczegół.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Weronika W
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Jeśli jestescie na Krecie i szukacie czegoś specjalnego to nie mogliście lepiej trafić!!!
Skorzystaliśmy z trzech wycieczek Retymnon VIP, Rejs na Santorini oraz wycieczka na Balos - każda cudowna.
Na wycieczkach profesjonalni opiekunowie. Pokażą Wam wyspę w sposób, w jaki nikt by jej nie pokazał. Są pełni pomysłów i co najważniejsze wiedzy. Nie pozwolą Wam się nudzić. Dziękujemy za cudownie spędzony czas! Jesteście WIELCY!!!
Do zobaczenia ponownie
Jeżeli Kreta to oczywiście tylko i wylącznie Holidea!

Dziękujemy, Karolina K
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Wczorajsza wycieczka dostarczyła nam niesamowitych wrażeń �� polecam Spinalongę z Holidea! Widoki
zapierajace dech, smaki które od teraz będą przywoływać piękne wspomnienia i przewodnik, ktory
wkłada serducho w to co robi �� Serdecznie polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Anna K
Zrecenzowano: 3 września 2018

Jesteśmy miłośnikami greckich wysp, Kreta - największa, najpięknieszja i na pewno niesamowicie magiczna.
Tę cudowną magię Krety odkyliśmy dzięki biuru Holidea, które pokazało nam największe atrakcje wyspy. Tygodniowy pobyt zleciał zdecydowanie za szybko, odkryliśmy Spinalongę, której historia nadal wywołuje ciarki na ciele, bajeczne widoki zatoki Mirabello, mityczny labirynt Knossos i zjawiskową lagunę Balos z pięknymi żółwiami Careta - Careta. Zdecydowanie chcemy powrócić w te miejsca, chcemy to zrobić właśnie z biurem Holidea i fantastyczną załogą młodych ludzi z olbrzymią pasją i miłością do Krety.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Remigiusz Z