“Wybitna kuchnia grecka”
Ferryman Taverna — recenzja

Ferryman Taverna
Nr 36 wśród 135 Restauracje (Elounda)
Kuchnie: Grecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Specjalne okazje, Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Lunch, Obiad, Dostawa, Rezerwacje

Kuchnia, która proponuje to miejsce, jest pełna smaków i aromatów. Mousaka jest dosłownie przepyszna! Prawdziwa baranina, idealnie doprawiona. Najlepsza, jaką kiedykolwiek jadłem. Drugim hitem
kolacji była wątróbka, doskonale doprawiona i usmażona. Świetne pasty na początek, przede wszystkim lekko odymiona pasta z oberżyny. Do tego wyjątkowa gościnność i zaangażowanie kelnerów, pierwsza klasa! W menu sporo ciekawych dań, wiec na pewno jeszcze tu wrócę. Zdecydowanie polecam Ferryman, warto się tu wybrać nawet z bardziej oddalonych od Eloundy miejsc, by spróbować tej wyjątkowej greckiej kuchni.

2  Dziękujemy, mihmali

Zrecenzowano 30 września 2018

Tą restaurację polecił nam jubiler, u którego robiłyśmy zakupy. Byłyśmy w niej 2 razy za każdym razem wybierając inne dania. I z pewnością mogę powiedzieć,że była to uczta dla naszego podniebienia. Obsługa na najwyższym poziomie a widoki na miasteczko wieczorem cudowne. Polecam z całego serca jeśli ktoś szuka klimatycznej restauracji z super jedzeniem i pięknym widokiem.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Iwona C
Zrecenzowano 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce przyciagnelo nas usytulowaniem przy wodzie. Dostalismy romantyczny stolik z oblednym widokiem, bez koniecznosci rezerwacji. Menu oszczedne i nowoczesne. Kazde z dan ktore zamowilismy bylo doskonale. Podane bylo przez kucharza, ktory szczegolowo opisywal co jest na talerzu i w jaki sposob zostalo przyzadzone. Miejsce to tez ludzie ktorzy tam pracuja. Obsloga i poziom serwisu sprawia ze czujesz sie naprawde wyjatkowo. Bylismy tam dwukrotnie i dzis tez tam pojdziemy.

z pozdrowieniami
P&R

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Piotr W
Zrecenzowano 28 maja 2018

Restauracja droga, ale dania są warte swojej ceny. Przepyszne owoce morze, świetna obsługa, cudowny widok i genialny szef kuchni. Świetna lokalizacja na kolacje/obiad gdy jesteśmy w stanie wydać trochę więcej ale zjeść genialny posiłek. Polecamy spagetti z owocami morza oraz sałatkę z owocami morza (było w niej wszystko! kalmary, krewetki, małże, ośmiorniczka). Ta restauracja przekona do owoców morz tych którzy na co dzień ich unikają. Zazwyczaj boje się zamawiać owoców morza w obawie przed wydaniem dużej kwoty za słabe walory smakowe, jednak ta restauracja zapewni satysfakcje w 100%.

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, Ania_K_Wro
Zrecenzowano 23 maja 2016

W centrum Eloundy,tuż przy deptaku , przy samym morzu,piękne widoki.Obsługa bardzo miła,szeroki wybór szczególnie ryb.Niestety konsumowałem tylko piwo a moja rodzinka pepsi i wino....Ceny przystepne....Polecam choćby ze względu na usytuowanie.

Termin wizyty: maj 2016
Dziękujemy, roman539

Ferryman Taverna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Elounda, Lasithi Prefecture

Byłeś(-aś) w Ferryman Taverna? Podziel się wrażeniami!