“Szlaki zostały przetarte”
To Maridaki — recenzja

To Maridaki
Nr 31 wśród 537 Restauracje (Chania)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Jako naszą pierwszą jadłodajnie w Chani wybraliśmy właśnie tę restaurację. Zamówiliśmy standardowo: sałatkę grecką, saganaki oraz wino białe. Uwaga wino białe domowe mega mocne. Sałatkę jak najbardziej mogę polecić ;)

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, gustavooo2017

Zrecenzowano 28 września 2017 z urządzeń przenośnych

Niestety nierowno. Raz swietna paella z owocow morza, drugi raz nieswieza ryba i krewertki -smutno.
Uwage zwrocily dania dnia, wystwaione za szklem. Na oko to co nie poszlo dzien wczesniej. Sprobowac nie mialem odwagi.
Chyba za bardzo chwalilismy:-/ i sie popsuli

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Tomasz J
Zrecenzowano 12 grudnia 2016

Ilekroć jestem w Chania odwiedzam Maridaki. Świetna obsługa, bardzo dobre jedzenie - przede wszystkim świeże produkty! No i jeden z nielicznych lokali podający danie z kasztanów, które są na Krecie uprawiane.
Zupa rybna - gęsta, bardzo dobra. Kalmar, mątwa, ośmiornica - każda na swój sposób - doskonałe. Warzywa - świeżutkie.
Zdecydowanie polecam

Termin wizyty: listopad 2016
2  Dziękujemy, Voy-chekh
Zrecenzowano 12 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Zamówione ryby i kalmary były super świeże. Szczerze to chyba najlepsze jakie dotąd jadłem. Zupa rybna również wspaniała... Zdegustowalem tylko ale z trudem na coś trzeba było się zdecydować. Gorąco polecam

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, 311piotrs
Zrecenzowano 4 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy trochę zawiedzeni restauracją. Czytałem dużo pozytywnych opinii.Być może dania które zamówiliśmy nie są mocną stroną restauracji. Plusem są umiarkowane ceny. Obsługa miła i pomocna.

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, Bachura

To Maridaki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chania, Prefektura Chania

Byłeś(-aś) w To Maridaki? Podziel się wrażeniami!