“Świetne owoce morza!!!”
Apostolis Restaurant — recenzja

Apostolis Restaurant
Zarezerwuj stolik
Nr 114 wśród 537 Restauracje (Chania)
Kuchnie: Grecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Kuchnia miejscowa, Romantyczny, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 3 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wspaniałe kalmary grilowane a także sałatke kreteńską-duuuża porcja na 2 osoby i za każdym razem gratis deser-owoce w syropie z jogurtem i rakija.Wracamy tu każdego roku i porównujemy z innymi restauracjami-dla nas jest to nr 1!!!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Joanna M

Zrecenzowano 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

Urokliwe miejsce z genialnym widokiem na zatokę. Autentyczne, smaczne, świeżoprzygotowane jedzenie. Przespatyczny właściciel, który poczestuje przypadkowych przechodniów butelką wody a gościom wyfiletuje rybę albo dołoży deser po bardzo dobrym obiedzie. Z prawdziwą przyjemnością obserwowaliśmy załogę jedzacą wspólnie posiłek co dla mnie jest najlepszą reklamą jedzenia. Z całą pewnością kiedyś tam jeszcze wrócimy.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, J873064J
Zrecenzowano 30 czerwca 2018

Tawerna usytuowana w starym weneckim porcie , z fajnym widokiem . Smaczne jedzenie i dosyć sporo , pyszna sałatka grecka , miła obsługa , polecam

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, MIrras
Zrecenzowano 5 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa niestety nie zatarła złego wrażenia po niedopieczonym kurczaku i nie do końca czystych naczyniach. Rybki smutno patrzyły spod grubej warstwy panierki, identycznej na każdej potrawie.

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, Iga B
Zrecenzowano 11 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna tawerna z owocami morza,których warto popróbować, po to zresztą tam poszliśmy. Miła obsługa,dobre jedzenie.Fakt, że za wodę, która przynoszona jest od razu i chleb, trzeba zapłacić, ale tak jest wszędzie i to trzeba brać pod uwagę,Poza tym i u nas tzw.czekadełka też są wliczane w cenę. Ale chleb z oliwą przed głównym posiłkiem pychota:).Owoce morza plus winko plus sałatka kreteńska, którą warto spróbować bardzo dobre.Przy płaceniu rachunku otrzymujemy kiść winogron i raki na dobre trawienie:) Dobre jedzenie w pięknym miejscu warte polecenia

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, karliszta

Apostolis Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Platanias, Prefektura Chania

Chania, Prefektura Chania

Byłeś(-aś) w Apostolis Restaurant? Podziel się wrażeniami!