“Wspaniałe owoce morza! Byliśmy zachwyceni”
Palazzo Al Mare — recenzja

Palazzo Al Mare
Zarezerwuj stolik
Nr 39 wśród 529 Restauracje (Chania)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Lunch, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Lunch, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 listopada 2018

Atmosfera i otoczenie były czarujące, obsłucha miła i fachowa. Ale to jedzenie...rozłożyło na łopatki nawet osoby nie gustujące w owocach morza (najlepsze jakie w życiu jadłam). Z ogromną przyjemnością wrócę tam w przyszłości.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, Aleksandra C

Zrecenzowano 17 października 2018 z urządzeń przenośnych

Polski ponizej

When You got so much choice in this very również center - this place is worth trying on terms of quality, prices and the view. Od course menu contains some Word positions like grill plate for 40euros and say nothing about special offer and this is what You want. The signum before restaurant says about it, it is 22,90euro for greek salad (bread extra pay), seafood (grilled octupus - very tasty, small octupus and calmars in tempur, mules - great quantity, 2big shrips, a lot of crabs arms, frites and yet some salad and fish dopiero - very tasty, and pita also) and at last desert - we get pudding but weiter say in the beginnig what they have today. To make all that eatable for the end with the desert You willa get almost 4shots of the raka :) 4,8 for 0,5l average home wine

Mając na uwadze ilość okolicznych knajpek można dostać oczoplasu. Tutaj jakość jedzenia do ceny + widok bije na głowę. Na wejściu jest szyld z ofertą specjalna co stanowi standard w tej knajpie bo piszą o tym wszystkie recenzje :) za 22,90euro jest grecka sałatka(bez chleba ale proponują, płatnym dodatkowo?), Owoce morza (dwie wielkie krewety, grillowane ramię ośmiornicy - przepyszne jak boczek, małe ośmiornice i kalmary w tempurze oraz mule w dużych ilościach, parę (5-6) ramion craba + najprostszy przyrząd żeby to rozbroić - bardzo łatwo!, Do tego frytki i trochę zieleniny i pasta rybna - pyszna i mała pita - dobry zestaw dla dwojga. Na deser pudding ale kelner mówi co dzisiejszego dnia mają + 100ml tutejszej raki - rakiji :) polecam

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 609jakubr
Zrecenzowano 7 października 2018

W restauracji Palazzo Al Mare byliśmy podczas naszej jednej z wycieczek "Chania nocą". Kelner nie był nachalny,kiedy nie mogliśmy się zdecydować,podał spokojnie menu i zaczekał aż się zdecydujemy.Zamówiliśmy przystawki ( kiełbaski i ser w kruchym cieście), a na główne danie stek z tuńczyka,a mąż mięsko nadziewane na szablę, nie pamiętam nazwy,ale załączam zdjęcie :-). Było obłędne.Na deser zamówiliśmy po dwie lampki Samosa.Wino było pyszne, odpowiednio schłodzone,po prostu perfekcyjne.Kiedy zapłaciliśmy dostaliśmy on the house karafkę Raki (wyszło po dwa kieliszki) oraz mus czekoladowy podany na designerskich łyżeczkach.Kolacja była cudowna, kelnerzy profesjonalni i bardzo uprzejmi.Gorąco polecam,niebiańskie jedzenie plus widok na port....Bajka...

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Beata_Olszak_1973
Zrecenzowano 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie może być. Atera owoców morza nie kosztuje juz 22e,jej koszt to 49e... zwyczaj rozmawiania przez zestawy sluchawkowe sprawia ze brak kontaktu z kelnerem...

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, MNLadz
Zrecenzowano 26 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Za 22 euro dostaliśmy mix grill i 2 cole. Mięso bardzo dobre i idealnie wysmarzone. Plusy restauracji: lokalizacja, widoki i niska cena.
Polecam gorąco!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Michał M

Palazzo Al Mare — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chania, Prefektura Chania
Chania, Prefektura Chania

Agia Marina, Prefektura Chania

Byłeś(-aś) w Palazzo Al Mare? Podziel się wrażeniami!