Zapisz
Port

Bardzo fajne miejsce.. Stary port, stara zabudowa, resztki murów.. Warte przejścia się nabrzeżem... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 września 2020
215januszk
Szczecin, Polska
Piękne miejsce

Port znajduje się tuż przy starym mieście. Przez pamdemię nie było tam prawie wogole ludzi. Można... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 22 lipca 2020
krzysztofm531
Częstochowa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (6 410)

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Wchodząc do tego portu możemy poczuć się trochę jak w Wenecji. Zabudowa rzeczywiście przypomina te włoskie miasto. Piękne kamienice i mieszczące się w nich liczne tawerny. Warto odwiedzić. W pobliżu znajduje się też meczet (jest możliwość jego zwiedzenia).

Dziękujemy, robinfen
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny port pełen tawern i restauracji. Można spacerować bez końca. W okolicy dużo darmowych parkingów, choć czasami trzeba troszkę pokrążyć, żeby znaleźć miejsce.

Dziękujemy, mike-kezia
Zrecenzowano: 10 czerwca 2019

To miejsce naprwade wyjątkowe, wybraliśmy sie razem z żoną na romantyczną kolacje i było wspaniale. bardzo dużo klimatycznych resteuracji, ogólnie super miejsce. Bardzo polecam

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, 182pawe_
Zrecenzowano: 2 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wizytówka Chanii. Piękny port, którego prawdziwy urok odkryjecie nocą. Bardzo dużo knajpek i restauracji.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, krzysztofgoraj
Zrecenzowano: 15 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Chania mnie urzekła. Klimatyczne stare miasto z portem. Jest co pozwiedzać. Mnóstwo restauracji przy samym porcie, my trafiliśmy na Greka mówiącego po polsku, który prowadzi lokal wraz ze swoją żoną - Polką :) Wiosną ogrom kwiatów na każdym kroku. Warto odwiedzić podczas pobytu na Krecie!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, Patrycja B