Unikatowe miejsce

Niesamowity klimat, warto przeznaczyć troszke więcej czasu na spacer w rejonie portu. Mnóstwo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Anna K
Chorzów, Polska
Cudnie

Miejsce cudne, urokliwe, wręcz nie do opisania. Po prostu trzeba przyjechać zobaczyć, przeżyć... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Lila B
Żory, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (6 259)

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Wchodząc do tego portu możemy poczuć się trochę jak w Wenecji. Zabudowa rzeczywiście przypomina te włoskie miasto. Piękne kamienice i mieszczące się w nich liczne tawerny. Warto odwiedzić. W pobliżu znajduje się też meczet (jest możliwość jego zwiedzenia).

Dziękujemy, robinfen
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny port pełen tawern i restauracji. Można spacerować bez końca. W okolicy dużo darmowych parkingów, choć czasami trzeba troszkę pokrążyć, żeby znaleźć miejsce.

Dziękujemy, mike-kezia
Zrecenzowano: 10 czerwca 2019

To miejsce naprwade wyjątkowe, wybraliśmy sie razem z żoną na romantyczną kolacje i było wspaniale. bardzo dużo klimatycznych resteuracji, ogólnie super miejsce. Bardzo polecam

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, 182pawe_
Zrecenzowano: 2 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wizytówka Chanii. Piękny port, którego prawdziwy urok odkryjecie nocą. Bardzo dużo knajpek i restauracji.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, krzysztofgoraj
Zrecenzowano: 15 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Chania mnie urzekła. Klimatyczne stare miasto z portem. Jest co pozwiedzać. Mnóstwo restauracji przy samym porcie, my trafiliśmy na Greka mówiącego po polsku, który prowadzi lokal wraz ze swoją żoną - Polką :) Wiosną ogrom kwiatów na każdym kroku. Warto odwiedzić podczas pobytu na Krecie!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, Patrycja B