“super atmosfera !!”
To Koutourouki — recenzja

To Koutourouki
Nr 33 wśród 537 Restauracje (Chania)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Lunch, Obiad, Po godzinach
Opcje wyżywienia: Lunch, Obiad, Po godzinach
Zrecenzowano 14 kwietnia 2019

wspaniała atmosfera, cena jedzenie i przesmaczne jedzenie!!
Nalezy uwazać przy któym stoliku sie siada, gdyz w jednej uliczce stoliki maja ustawione dwie restauracje, a stoliki To Koutourouki sa zawsze pełne!

Dziękujemy, kasiaPawel_travel

Zrecenzowano 18 października 2018 z urządzeń przenośnych

W bocznej uliczce znajduje się bardzo ciekawa knajpka. Bardzo sympatyczna Pani serwuje przepyszne jedzenie. Smaki inne i bardzo ciekawe. Spaghetti z makiem czy carbonara z grzybami. Same smakowitosci. Nie podpasowaly nam shake'i . Gruszka sie nie nadaje do tego typu napojów a banan byl zbyt wodnisty. Pomimo nietrafionych napojów, obiad byl super. Muszle byly rewelacyjne! Ceny są bardzo przystępne i na koniec slodki poczestunek a dla starszych cos mocniejszego. Zdecydowanie warto tu zajrzec!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Agnieszka W
Zrecenzowano 2 października 2018 z urządzeń przenośnych

W czasie pobytu odwiedziliśmy to miejsce 2 razy. Fajna spokojna lokalizacja. Co najważniejsze jest mega smacznie i ceny są adekwatne do jakości. Na koniec zawsze miły poczęstunek. Coś słodkiego i alko :) polecam mocno wieprzowinę z limonką i tymiankiem! Danie w formie gulaszu. Miażdży :)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, G5036WSadrianj
Zrecenzowano 14 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, woda do posiłku na start. Dobry posiłek niedrogi jak na okolice i raki z przekąska na koniec. W centrum ale w bocznej uliczce więc jest cicho i spokojnie :)

Dziękujemy, Jakub S
Zrecenzowano 6 września 2018 z urządzeń przenośnych

W jednej z bocznych uliczek można znaleźć bardzo klimatyczne miejsce z przyjazna atmosfera, z dala od gwaru centralnych ulic. Przed posiłkami dostaliśmy dzban zimnej wody, jedzenie lokalne (jedliśmy akiri), mają również kraftowe piwa, a po posiłku uraczono nas rakija na dobre trawienie. Polecam to miejsce jeżeli zależy Ci na spokoju i spędzeniu czasu w bardzo klimatycznym kreteńskim miejscu.

Dziękujemy, Monixxx

To Koutourouki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chania, Prefektura Chania

Byłeś(-aś) w To Koutourouki? Podziel się wrażeniami!