Zrecenzowano: 17 maja 2016

Hotel bardzo komfortowy, czysty, świetny personel, wygodne pokoje. Bar czynny długo, wspaniałe śniadania - taras z pięknymi widokami. Basen bardzo ładny również z widokiem na całą Chanię. Darmowy transfer do centrum miasteczka co pół godziny. Bardzo udany pobyt.

Termin pobytu: maj 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Lol2017
Zrecenzowano: 15 stycznia 2016

Hotel znaleziony na własną rękę. Położony jest na uboczu ale za to z fantastycznym widokiem na miasto i zatokę. Z hotelu co godzinę kursuje busik na stare miasto. Pokoje klimatyzowane, nowoczesne. Śniadania jak marzenie. Pokoje codziennie są sprzątane. Na terenie ośrodka jest również parking dla samochodów.

Termin pobytu: maj 2015
Dziękujemy, S832MGannas
Zrecenzowano: 21 lipca 2015

Royal Sun Hotel to miejsce, które każdemu na długo zapadnie w pamięć. A to wszystko dzięki zapierającemu dech w piersi widokowi zachodniej Krety i Chani, który można podziwiać zarówno z części basenowej jak i hotelu. Swietna obsługa, duży plus za darmowy transfer do miasta, niesamowicie wygodne łóżka oraz super strefa basenu.

Niestety nie sprawdziłam siłowni, która jest dostępna za darmo.

Dodatkowo mnie jako kobietę urzekł zestaw hotelowy, w skład którego wchodziły świetne lokalne kosmetyki oraz m.in. wegetarianske mydło.

Aż żal było wyjeżdżać.

Termin pobytu: lipiec 2015
1  Dziękujemy, sensebilidad
Zrecenzowano: 8 października 2014

Przebywałam tu tylko 4 dni w pazdzierniku 2013 ale jest to jeden z tych hoteli, do ktorego chetnie by sie wrocilo. Wszystko bylo na tak: smaczne sniadania, dobry pokoj z pieknym widokiem, przemila i pomocna obsluga hotelowa i dobry dojazd do centrum Chanii, dzieki busowi hotelowemu. Polecam i to bardzo!

Termin pobytu: listopad 2013
1  Dziękujemy, Eva B
Zrecenzowano: 17 czerwca 2014

Mówi się, że najpiękniejsze, co może nas spotkać, to ludzie, których poznajemy, miejsca, które odwiedzamy i wspomnienia, które nam pozostają. Całemu personelowi Royal Sun Hotel serdecznie dziękujemy za wspaniałe przyjęcie, miła obsługę i smaczną kuchnię! Na pewno tu wrócimy!

Termin pobytu: czerwiec 2014
3  Dziękujemy, Swietłana K