Zrecenzowano: 15 stycznia 2016

Hotel znaleziony na własną rękę. Położony jest na uboczu ale za to z fantastycznym widokiem na miasto i zatokę. Z hotelu co godzinę kursuje busik na stare miasto. Pokoje klimatyzowane, nowoczesne. Śniadania jak marzenie. Pokoje codziennie są sprzątane. Na terenie ośrodka jest również parking dla samochodów.

Termin pobytu: maj 2015
Dziękujemy, S832MGannas
Zrecenzowano: 21 lipca 2015

Royal Sun Hotel to miejsce, które każdemu na długo zapadnie w pamięć. A to wszystko dzięki zapierającemu dech w piersi widokowi zachodniej Krety i Chani, który można podziwiać zarówno z części basenowej jak i hotelu. Swietna obsługa, duży plus za darmowy transfer do miasta, niesamowicie wygodne łóżka oraz super strefa basenu.

Niestety nie sprawdziłam siłowni, która jest dostępna za darmo.

Dodatkowo mnie jako kobietę urzekł zestaw hotelowy, w skład którego wchodziły świetne lokalne kosmetyki oraz m.in. wegetarianske mydło.

Aż żal było wyjeżdżać.

Termin pobytu: lipiec 2015
1  Dziękujemy, sensebilidad
Zrecenzowano: 8 października 2014

Przebywałam tu tylko 4 dni w pazdzierniku 2013 ale jest to jeden z tych hoteli, do ktorego chetnie by sie wrocilo. Wszystko bylo na tak: smaczne sniadania, dobry pokoj z pieknym widokiem, przemila i pomocna obsluga hotelowa i dobry dojazd do centrum Chanii, dzieki busowi hotelowemu. Polecam i to bardzo!

Termin pobytu: listopad 2013
1  Dziękujemy, Eva B
Zrecenzowano: 17 czerwca 2014

Mówi się, że najpiękniejsze, co może nas spotkać, to ludzie, których poznajemy, miejsca, które odwiedzamy i wspomnienia, które nam pozostają. Całemu personelowi Royal Sun Hotel serdecznie dziękujemy za wspaniałe przyjęcie, miła obsługę i smaczną kuchnię! Na pewno tu wrócimy!

Termin pobytu: czerwiec 2014
3  Dziękujemy, Swietłana K
Zrecenzowano: 25 maja 2014

Bardzo udany pobyt w Chanii, także dzięki wyborowi tego hotelu. Pomimo wielkości hotelu, załodze udało stworzyć się kameralną i miłą atmosferę. Załoga bardzo pomocna we wszystkim a pracy im nie brakuje, bo ilość pracowników nie jest zbyt wielka, dzięki czemu szybko można poznać każdą osobę. Położenie hotelu ok. 4 km od centrum , lecz dzięki bardzo dobrze funkcjonującemu, bezpłatnemu transportowi z i do hotelu (mały busik) nie jest to w żaden sposób uciążliwe. Śniadania obfite, jednak dość powtarzalne. Pokój trzeba opuścić do 12.00 , ale spokojnie można zostać dłużej w samym hotelu i korzystać np. z basenu lub dowiezienia busikiem do centrum miasta.Bardzo dobre dania w hotelowej restauracji. Market, stacja paliw ok. 800 m od hotelu.Pokoje dość małe, ale z wygodnymi łóżkami i zmianą pościeli co kilka dni.Basen czysty i z dobrą infrastrukturą - leżaki, stoliki. W recepcji można wypożyczyć duży ręcznik kąpielowy. Recepcja pomaga w razie potrzeby w zamówieniu taxi a także w ewentualnych innych sprawach.

Termin pobytu: maj 2014
2  Dziękujemy, EdziuSkarbie