Zrecenzowano: 15 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Jedzenie doskonale, nawet nie wiem czy nie za mało powiedziane!
Obsługa znakomita i przemiła zwłaszcza pani Eleonora i pan Ilias ;)
Polecam bardzo souvlaki i desery podawane z lodami ktore na moje oko sa tu robione przez tawerne ;)
Wszystko świeże i znakomite!!
Chce sie tu zostać.
Tawerna przy samym morzu... Widoki przepiękne; towarzyszy im szum morza ....

Data pobytu: lipiec 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, FS_Filip
Zrecenzowano: 31 października 2015

Wspaniała lokalizacja hotelu to jego największa zaleta – znajduje się bezpośrednio przy długiej i piaszczystej plaży w Agia Marina. Ta świetna miejscowość niedaleko Chani to doskonałe miejsce do zwiedzania zachodniej części Krety (niedaleko laguna Balos; 70 km do Elafonisi z różowym piaskiem).
Hotel znajduje się w centrum miejscowości, wokół rozwinięta infrastruktura: supermarket ok. 50 m, naprzeciw wypożyczalnia samochodów, 50 m przystanek autobusowy, ok. 100 m restauracja Cactus. Nam natomiast bardziej przypadła do gustu restauracja Mithos oddalona o ok. 450 m od hotelu (nie mieliśmy wykupionego pełnego wyżywienia).
Hotel średniej wielkości, a przez to dość kameralny – cichy i spokojny, a także b. czysty.
Pokoje w nowoczesnym stylu, dość spore i bardzo zadbane.
Na szczególną pochwałę zasługuje obsługa – profesjonalna, zawsze uśmiechnięta i pomocna.
Kuchnia bardzo smaczna. Śniadania w formie bufetu szwedzkiego – każdy znajdzie coś dla siebie (produkty zarówno regionalne, jak i „uniwersalne/europejskie”). Wspaniale zorganizowane kolacje przy plaży – ogromna przyjemność spożywania przepysznych greckich posiłków przy szumie fal morskich. Kolacje bardzo obfite (przystawka, danie wstępne, danie główne, deser), wybierane z karty. Przyjeżdżając na Kretę nie byliśmy fanami greckiej kuchni, na miejscu oszaleliśmy na jej punkcie dzięki wspaniałym hotelowym kucharzom!
Ok. 500 m od hotelu wypożyczalnie sprzętu wodnego (skutery wodne, parasailing). Dla fanów snorkeling szczególnie polecamy wycieczkę na przeciwległą wyspę Theodori (rezerwat Kri-Kri) – nurkowanie przy wraku samolotu z II wojny światowej.
Basen hotelowy choć nieduży, to w zupełności wystarczający. Do Chani bardzo blisko - można wybrać się lokalnym autobusem.
Ze względu na wysoki standard hotelu, przemiłą obsługę, wspaniałą lokalizację umożliwiającą skorzystanie z wielu atrakcji bardzo polecamy to miejsce. Nas urzekły przepiękne plaże, m.in.: Elafonisi, Falasarna, Matala, Gramvousa, Fragkokastello.
Były to najlepsze wakacje naszego życia! :-)

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecamy zaznaczyć, aby pokoje nie znajdowały się z oknami od strony ulicy.
  • Data pobytu: sierpień 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Magdalena_171
Zrecenzowano: 28 października 2015

Hotel świetnie usytuowany, przy samej plaży. Bardzo czysty i zadbany. Pokoje duże, przestronne, wygodne łóżka, taras z leżakami. Piękna roślinność przy hotelu budzi zachwyt. Świetny dostęp do plaży, można leżeć na leżakach przy basenie wpatrując się w morze lub bezpośrednio przy nim. Obsługa przemiła, zawsze uśmiechnięta. Wyżywienie bardzo smaczne, każdy coś znajdzie dla siebie.Wszystko starannie podane na pięknej zastawie. Dania zróżnicowane i podawane z karty. Możliwość korzystania z darmowej z siłowni, w sam raz na spalenie tego pysznego jedzonka :-) W ciągu tygodnia odbyły się wieczorki greckie z pokazem tańca i muzyką na żywo oraz aerobik wodny. Idealne miejsce na wczasy smacznie, miło i przytulnie!!! Jak Kreta to tylko Amalthia Beach Resort Hotel!!! Polecam

• Data pobytu: czerwiec 2015, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Kinga B
Zrecenzowano: 14 września 2015

Zadbany hotel, czyste dobrze wyposażone pokoje, świetny dostęp do plaży i basenu z leżakami. Położony w dobrej lokalizacji, blisko morza, w centrum urokliwej miejscowości Agia Marina pełnej restauracji z rewelacyjnym jedzeniem. Obsługa na wysokim poziomie, zawsze uprzejma i chętna do pomocy, posługująca się wieloma językami (angielski, niemiecki, polski). Doskonałe miejsce do wypoczynku dla rodzin z dziećmi.

Wskazówka dotycząca pokojów: Najlepiej wziąć pokój z widokiem na morze :)
  • Data pobytu: sierpień 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Marcin G
Zrecenzowano: 14 września 2015

hotel b.dobry,kameralny,piaszczysta dluga plaża,czysto,ręczniki plazowe za opłata,jedzenie dobre,ale nie zawsze smaczne,obsługa uprzejma,położenie super,w prawo za zakretem po lewej biuro podróży,w lewo przed kładka dla pieszych po prawej Rent car,w lewo i za marketem w prawo dobre tawerny,super relaks.

Data pobytu: wrzesień 2015
3  Dziękujemy, wlodekzero