“Greckie wakacje”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 6 dodatkowych witryn!
Amalthia Beach Resort
Miejsce nr 13 wśród 111 hoteli w Chanii
Zrecenzowano 10 sierpnia 2017

Hotel jak najbardziej godny polecenia. Pokoje jak na zdjęciach w ofercie, czyste, wygodne łóżka i codziennie sprzątane. Może to nie są 4 gwiazdki zachodnio-europejskie, ale na pewno mocne 3. Łazienka z wanną, wyposażona również w suszarkę do włosów. Pokój z balkonem wyposażonym w krzesełka i stolik z technorattanu, a także suszarkę. Plusem były dźwiękoszczelne drzwi balkonowe, które wygłuszały odgłosy cykad :) Śniadania urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie, produkty wytrawne, słodkie, zimne i na ciepło (omlety, zapiekanki, jajka, pieczone ziemniaczki, kiełbaski), owoce, jogurt, desery. Każdego ranka była też pani, która smażyła na życzenie naleśniki, omlety czy jajka sadzone. Do dyspozycji również ekspres do kawy oraz dystrybutor ze świeżo wyciskanymi sokami. Hotelowa restauracja (przy plaży) również godna polecenia, bogate menu i smaczne potrawy oraz przepyszna, mocna kawa mrożona. Personel hotelowy pomocny, uprzejmy, choć mieliśmy jedną niemiłą sytuację z Panią recepcjonistką. W sytuacji zbyt późnego zgłoszenia, iż potrzebujemy pakiet śniadaniowy na następny dzień, Pani była dość wyniosła i niechętna do pomocy. Choć zaoferowała, iż kuchnia przygotuje nam chociażby kawę oraz ciasto na następny poranek, to niestety okazało się, że Pan będący na zmianie nocnej/porannej nic o tym nie wiedział, kuchnia niczego nie przygotowała na wynos. Pan jednak był tak miły, że znalazł w hotelowej kuchni ciasto i owoce, które mogliśmy zabrać ze sobą, a przed nami był 20 km "spacer" po wąwozie. Mogliśmy również skorzystać z ekspresu do kawy, więc ostatecznie nie wyszliśmy głodni. Basen hotelowy wyposażony w leżaki oraz parasole, czysta woda, przyjemne miejsce do odpoczynku. Dwa razy w tygodniu aqua fitness, więc można też aktywnie spędzić czas. Plaża hotelowa również wyposażona w leżaki i słomiane parasole, lecz płatne 10 euro za 2 leżaki, parasol, 2 ręczniki oraz 2 butelki zimnej wody (0,5l). Można również odejść kawałek od hotelowej plaży, gdzie znajdziemy pustą piaszczystą plażę, gdzie można poleżeć sobie na kocyku :) Położenie hotelu (Agia Marina) jako bazy wypadowej bardzo dobre, blisko do miasteczka Chania, gdzie miejskim autobusem jechaliśmy ok. 20 minut. Warto z tego miejsca pojechać na wąwóz Samaria, lagunę Balos czy plażę Elafonisi. Bez problemu można wynająć samochód/skuter czy rowery, co kawałek można znaleźć firmy zajmujące się wypożyczaniem, jak również biura podróży, które oferują korzystnie cenowo wycieczki po okolicy.

• Data pobytu: lipcu 2017, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, marjab86

Zrecenzowano 15 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Jedzenie doskonale, nawet nie wiem czy nie za mało powiedziane!
Obsługa znakomita i przemiła zwłaszcza pani Eleonora i pan Ilias ;)
Polecam bardzo souvlaki i desery podawane z lodami ktore na moje oko sa tu robione przez tawerne ;)
Wszystko świeże i znakomite!!
Chce sie tu zostać.
Tawerna przy samym morzu... Widoki przepiękne; towarzyszy im szum morza ....

Data pobytu: lipcu 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, FS_Filip
Zrecenzowano 31 października 2015

Wspaniała lokalizacja hotelu to jego największa zaleta – znajduje się bezpośrednio przy długiej i piaszczystej plaży w Agia Marina. Ta świetna miejscowość niedaleko Chani to doskonałe miejsce do zwiedzania zachodniej części Krety (niedaleko laguna Balos; 70 km do Elafonisi z różowym piaskiem).
Hotel znajduje się w centrum miejscowości, wokół rozwinięta infrastruktura: supermarket ok. 50 m, naprzeciw wypożyczalnia samochodów, 50 m przystanek autobusowy, ok. 100 m restauracja Cactus. Nam natomiast bardziej przypadła do gustu restauracja Mithos oddalona o ok. 450 m od hotelu (nie mieliśmy wykupionego pełnego wyżywienia).
Hotel średniej wielkości, a przez to dość kameralny – cichy i spokojny, a także b. czysty.
Pokoje w nowoczesnym stylu, dość spore i bardzo zadbane.
Na szczególną pochwałę zasługuje obsługa – profesjonalna, zawsze uśmiechnięta i pomocna.
Kuchnia bardzo smaczna. Śniadania w formie bufetu szwedzkiego – każdy znajdzie coś dla siebie (produkty zarówno regionalne, jak i „uniwersalne/europejskie”). Wspaniale zorganizowane kolacje przy plaży – ogromna przyjemność spożywania przepysznych greckich posiłków przy szumie fal morskich. Kolacje bardzo obfite (przystawka, danie wstępne, danie główne, deser), wybierane z karty. Przyjeżdżając na Kretę nie byliśmy fanami greckiej kuchni, na miejscu oszaleliśmy na jej punkcie dzięki wspaniałym hotelowym kucharzom!
Ok. 500 m od hotelu wypożyczalnie sprzętu wodnego (skutery wodne, parasailing). Dla fanów snorkeling szczególnie polecamy wycieczkę na przeciwległą wyspę Theodori (rezerwat Kri-Kri) – nurkowanie przy wraku samolotu z II wojny światowej.
Basen hotelowy choć nieduży, to w zupełności wystarczający. Do Chani bardzo blisko - można wybrać się lokalnym autobusem.
Ze względu na wysoki standard hotelu, przemiłą obsługę, wspaniałą lokalizację umożliwiającą skorzystanie z wielu atrakcji bardzo polecamy to miejsce. Nas urzekły przepiękne plaże, m.in.: Elafonisi, Falasarna, Matala, Gramvousa, Fragkokastello.
Były to najlepsze wakacje naszego życia! :-)

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecamy zaznaczyć, aby pokoje nie znajdowały się z oknami od strony ulicy.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: sierpniu 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Magdalena_171
Zrecenzowano 28 października 2015

Hotel świetnie usytuowany, przy samej plaży. Bardzo czysty i zadbany. Pokoje duże, przestronne, wygodne łóżka, taras z leżakami. Piękna roślinność przy hotelu budzi zachwyt. Świetny dostęp do plaży, można leżeć na leżakach przy basenie wpatrując się w morze lub bezpośrednio przy nim. Obsługa przemiła, zawsze uśmiechnięta. Wyżywienie bardzo smaczne, każdy coś znajdzie dla siebie.Wszystko starannie podane na pięknej zastawie. Dania zróżnicowane i podawane z karty. Możliwość korzystania z darmowej z siłowni, w sam raz na spalenie tego pysznego jedzonka :-) W ciągu tygodnia odbyły się wieczorki greckie z pokazem tańca i muzyką na żywo oraz aerobik wodny. Idealne miejsce na wczasy smacznie, miło i przytulnie!!! Jak Kreta to tylko Amalthia Beach Resort Hotel!!! Polecam

• Data pobytu: czerwcu 2015, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Kinga B
Zrecenzowano 14 września 2015

Zadbany hotel, czyste dobrze wyposażone pokoje, świetny dostęp do plaży i basenu z leżakami. Położony w dobrej lokalizacji, blisko morza, w centrum urokliwej miejscowości Agia Marina pełnej restauracji z rewelacyjnym jedzeniem. Obsługa na wysokim poziomie, zawsze uprzejma i chętna do pomocy, posługująca się wieloma językami (angielski, niemiecki, polski). Doskonałe miejsce do wypoczynku dla rodzin z dziećmi.

Wskazówka dotycząca pokojów: Najlepiej wziąć pokój z widokiem na morze :)
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: sierpniu 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Marcin G
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Chania — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 7,4 km
Lato Boutique Hotel
Nr 5 z 58 w lokalizacji Heraklion
Liczba recenzji: 1 839
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Amalthia Beach Resort? Podziel się wrażeniami!

Amalthia Beach Resort — dodatkowe informacje

Adres: Aghia Marina, Chania, Kreta 731 00, Grecja
Lokalizacja: Grecja > Kreta > Prefektura Chania > Chania
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Bezpłatny parking Restauracja Obsługa pokojowa Apartamenty Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Nr4 wśród hoteli na plaży w miejscowości Chania
Nr7 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Chania
Nr13 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Chania
Nr16 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Chania
Zakres cen: 357 zł–983 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Amalthia Beach Resort 4*
Liczba pokoi: 62
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Amalthia Beach Resort. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Amalthia Beach Hotel Chania Town

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?