“Polecam”
Glossitses — recenzja

Glossitses
Nr 38 wśród 528 Restauracje (Chania)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 10 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce, lepiej niż w zatłoczonej zatoce i do tego bardzo smaczne jedzenie.
Na życzenie zrobili dla nas mix owoców morza za 25 euro.
Szczególnie smaczna była ośmiornica.

Dziękujemy, piotrekk552

Zrecenzowano 2 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra restauracja z przyzwoitymi cenami. Do 5 gwiazdek brakuje niewiele. Jedzenie smacznie podane. Bardzo miła obsługa .

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, krzysztofgoraj
Zrecenzowano 18 października 2018

Fantastyczne miejsce! Podczas naszego pobytu jedliśmy kilkukrotnie w tej restauracji. Wszystko, co zamówiliśmy, było pyszne - mule w sosie winnym, baranina, marynowane anchois... Jako minideser dostaliśmy wyjątkowy smakołyk - słodkie, owocowe, delikatne ciasto z kaszy manny - fantastyczne. Restauracja przygotowuje dania ze świeżych, ekologicznych, wysokiej jakości produktów. Wystrój przyjemny, nowoczesny, piękny widok na port. Miła obsługa.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, ladyinsolence
Zrecenzowano 20 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bylismy w tej restauracji na kolacji. Wybralismy ja przypadkowo podczas wieczornego spaceru po porcie. Byla pelna gosci w przeciwienstwie do tswerny obok. Zamowione spagetti z owocami morza bylo wysmienite. Porcja dla dwojga jest absolutnie wystarczajaca.Mile wrazenie popsul nam niestety problem z wyplata reszty. Nie jestem przyzwyczajomy do wymuszania wysokosci napiwku.Na poczatku jakby wlasciciel nie wiedzial o co chodzi..? potem. pieniadze oddal. W sumie pozostal niesmak.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Jacek P
Zrecenzowano 2 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

super jedzenie super klimat i bardzo miła obsługa ale dużo ludzi. Do zachodu słońca w porcie w Hani ta restauracja jest idealna.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, karolina_milk

Glossitses — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chania, Prefektura Chania

Byłeś(-aś) w Glossitses? Podziel się wrażeniami!