“Przyjemnie i smacznie ”
Glossitses — recenzja

Glossitses
Nr 41 wśród 537 Restauracje (Chania)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra restauracja z przyzwoitymi cenami. Do 5 gwiazdek brakuje niewiele. Jedzenie smacznie podane. Bardzo miła obsługa .

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, krzysztofgoraj

Zrecenzowano 18 października 2018

Fantastyczne miejsce! Podczas naszego pobytu jedliśmy kilkukrotnie w tej restauracji. Wszystko, co zamówiliśmy, było pyszne - mule w sosie winnym, baranina, marynowane anchois... Jako minideser dostaliśmy wyjątkowy smakołyk - słodkie, owocowe, delikatne ciasto z kaszy manny - fantastyczne. Restauracja przygotowuje dania ze świeżych, ekologicznych, wysokiej jakości produktów. Wystrój przyjemny, nowoczesny, piękny widok na port. Miła obsługa.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, ladyinsolence
Zrecenzowano 20 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bylismy w tej restauracji na kolacji. Wybralismy ja przypadkowo podczas wieczornego spaceru po porcie. Byla pelna gosci w przeciwienstwie do tswerny obok. Zamowione spagetti z owocami morza bylo wysmienite. Porcja dla dwojga jest absolutnie wystarczajaca.Mile wrazenie popsul nam niestety problem z wyplata reszty. Nie jestem przyzwyczajomy do wymuszania wysokosci napiwku.Na poczatku jakby wlasciciel nie wiedzial o co chodzi..? potem. pieniadze oddal. W sumie pozostal niesmak.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Jacek P
Zrecenzowano 2 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

super jedzenie super klimat i bardzo miła obsługa ale dużo ludzi. Do zachodu słońca w porcie w Hani ta restauracja jest idealna.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, karolina_milk
Zrecenzowano 21 czerwca 2018

Przy wyborze restauracji kierowaliśmy się dobrymi opiniami na tripadvisor, niestety jedzenie nas zawiodło-wzięliśmy grillowane krewetki i świeże kalmary, dla dziecka grillowanego kurczaka... o wiele smaczniejsze jedliśmy na KOS, czy ZAKHYNTOS.. dobrze, że zamówiliśmy też sałatkę grecką to bynajmniej smaczne było. Obsługa super, dziecko mogło kredkami malować po papierze na stole.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Joanna Z

Glossitses — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chania, Prefektura Chania

Byłeś(-aś) w Glossitses? Podziel się wrażeniami!