“Najlepsza restauracja w Chani”

Steki Restaurant - Taverna
Nr 50 wśród 510 Restauracje (Chania)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 26 września 2017

Moglibyśmy tam jadać codziennie, przemiła obsługa, fantastyczne jedzenie. Sausages Saganaki to poprostu niebo w buzi. Przystanek obowiązkowy dla każdego zwiedzającego Chanie.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Paulina C

Zrecenzowano 5 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Włucząc się po zakamarkach Chani, natknelismy się na to miejsce.
Daliśmy się porwać kelnerowi.
Zaprowadził nas do urokliwego patio po byłej kamienicy,
Zamówiliśmy owoce morza, było wybornie.
Zdała od zgiełku miasta .
Polecam

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Robert S
Zrecenzowano 5 października 2016 z urządzeń przenośnych

Do Steki trafiliśmy przez przypadek szukając miejsca na obiad. Siedzielismy od tyłu gdzie ruch był dużo mniejszy niż od frontu. Jedzenie dobre - polecam wieprzowine w sosie rozmarynowym. Soulvaki ok ale jedliśmy lepsze. Po posiłku dostaliśmy owoce z raki. Ceny umiarkowane.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Asia-Mateusz
Zrecenzowano 20 lipca 2014

Kilka razy byliśmy z mężem na kolacji, próbowaliśmy deserów (traditional pies), musaka oraz domowego wina i wszystko było wyjątkowo pyszne. Miejsce jest wspaniałe - restauracja mieści się w murach starego budynku - wszystko pięknie zaaranżowane i oczywiście delikatną grecką muzyką - idealne miejsce dla miłośników dorego jedzenia w niebanalnym miejscu. Obsługa bardzo profesjonalna i miła (choć nieco długo musieliśmy czekać za każdym razem na rachunek). Oczywiście przy rachunku gratisowy grecki deser oraz raki :). Bardzo polecamy.

Termin wizyty: czerwiec 2014
    • Atmosfera
Dziękujemy, mmm82014
Zrecenzowano 28 października 2013

Wyśmienite jedzenie - podawana tam wieprzowina zmieniła moje zdanie o tym rodzaju mięsa. Wspaniała obsługa!

Termin wizyty: październik 2013
    • Atmosfera
Dziękujemy, Konrad K

Steki Restaurant - Taverna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chania, Prefektura Chania

Byłeś(-aś) w Steki Restaurant - Taverna? Podziel się wrażeniami!