“Najwolniejsza obsługa na swiecie”
Mesostrato — recenzja

Mesostrato
Nr 113 wśród 547 Restauracje (Chania)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Na przyjęcie zamówienia czeka się 30 minut. Kelnerzy latają jak kot z pęcherzem i nic nie ogarniają. Totalny chaos. Przynajmniej muzyka na żywo i miejsce ładne.

Dziękujemy, Filip S

Zrecenzowano 11 września 2018

Miejsca bardzo ciekawe w zakątkach uliczek Chanii. Wystrój i atmosfera fajna. Spokojne miejsce na wczesny obiad, bo o tej porze byliśmy. Obsługa pomocna w wyborze dań. Wzięliśmy chops lamb z grilla (była cetryna) na zmianę smaku, aby nie jeść tylko gotowanych dań. Było to smaczne. Sałatka kreteńska, nie grecka, była bardzo smaczna. Deser był za słodki, było raki. Byliśmy zadowoleni.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 1982Wojtek
Zrecenzowano 18 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja z muzyką na żywo. Jedzenie bardzo dobre, owoce morza świeże, porcja tak duża że nie ogarnęłam kelnerzy sympatyczni i uczynni. Polecam wszystkim serdecznie

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, AniaR609
Zrecenzowano 6 września 2017 z urządzeń przenośnych

Niesamowite wykorzystanie ruin budynku, bardzo blisko portu jednak z dala od masy turystów. Bardzo miła i pomocna obsługa. Miejsce ma magiczny klimat. Typowa kuchnia grecka, miałyśmy okazje jeść wyłącznie przystawki i byłyśmy bardzo zadowolone. Miejsce warte odwiedzenia

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, nikolae989
Zrecenzowano 31 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy ten lokal na szybki lunch i byliśmy bardzo zadowoleni. Fajny wystrój i atmosfera, do tego naprawdę smaczne jedzenie. Obsługa bardzo miła, ale najwyraźniej nie do końca radziła sobie z nie aż tak wielkim natłokiem gości. Mimo to ogólne wrażenie pozytywne. Jest to z pewnością miejsce warte odwiedzenia.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, malgorzatatomczyk

Mesostrato — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chania, Prefektura Chania

Byłeś(-aś) w Mesostrato? Podziel się wrażeniami!