Chania
Niesamowite wrażenia!

Zrecenzowano: 19 lipca 2018
Natalia M
Kapitan Nick po prostu lubi ludzi :)

Zrecenzowano: 17 września 2017
Maciej K
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 336)

Zrecenzowano: 19 lipca 2018

Kapitan Nick przede wszystkim lubi to co robi i robi to świetnie :) Dużo opowiada, wszystko tłumaczy, jest kompetentnym przewodnikiem a do tego jest zabawny i miły :) Na wycieczce sporo fajnych wrażeń: widzieliśmy kozy, nurkowaliśmy z kapitanem który pokazywał podwodne skarby i stworzenia. Bardzo polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, Natalia M
Zrecenzowano: 17 września 2017 z urządzeń przenośnych

Dużo opowiada, dba aby każdy zobaczył atrakcje na trasie, żartuje. Byliśmy na 3,5 godzinnym rejsie, ale ze względu na ilość atrakcji i różne aktywności nie nudziliśmy się ani chwili.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, Maciej K
Zrecenzowano: 6 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy krótki rejs z uwagi na małe dziecko, które ma jeszcze drzemkę w ciągu dnia. Nawet ten krótki rejs był świetną przygodą dla całej rodziny, a z większymi dziećmi, myślę, że warto wybrać się na ten dłuższy. Nick ma fajne podejście do dzieci, nasz dwulatek wciąż wspomina jak prowadził statek. Pływaliśmy z mężem na zmianę i było to fajne przeżycie, ale i maluszek na statku się nie nudził, bo Nick to naganiał rybki pod szklane dno, to znów przynosił wyłowione w morzu stworzonka. Polecamy!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, malgorzatatomczyk
Zrecenzowano: 4 lipca 2017

Rewelacyjna wycieczka, kapitan bardzo dużo opowiada i żartuje. Snorkeling niesamowte przeżycie. Kapitan pokazuje stworzenia żyjące pod wodą (jeżowce, slimaki, rozgwiazdy). Jedyne czego żałuję to to, że nie miałem czasu na wycieczkę 3,5 godzinną.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
2  Dziękujemy, Wojciech S
Zrecenzowano: 2 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się w podróż z 2 małych dzieci. Podróż trwała ponad 3,5h jednak dzieciaki dały radę (najmłodsze 3 latka). Koszt wycieczki w sezonie wysokim dla 4 osobowej rodziny to 65€. Wyprawa warta pieniędzy. Nasze dzieci miały ogromną frajdę. Kapitan Nick to bardzo pozytywna postać. Widać, że kocha to co robi. Podczas podróży przepływa się wokół wyspy na której jest rezerwat kóz Kri Kri. Nieopodal jest wrak niemieckiego samolotu zatopionego podczas II Wojny Światowej. Można go obejrzeć przez przeszklone dno łodzi. Następnie dopływa się do wyspy gdzie dorośli i dzieci nurkują. Organizator zapewnia wszystkim uczestnikom maski z rurkami i płetwy. Atrakcją dla dzieciaków jest nurkowanie z kapitanem i wyławianie stworzeń morskich. Kapitan pokazuje dzieciakom okazy następnie wypuszcza je bezpieczne do morza... obcowanie z naturą z pełnym jej poszanowaniem. Dzieciaki mogą docenić jej piękno.
Kapitan Nick pozwala dzieciom chwycić za ster statku i płynąć. Dla naszego syna fajne przeżycie!!!

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
Dziękujemy, golad2016