“Rodzinna kolacja ”
Amphora Restaurant — recenzja

Amphora Restaurant
Nr 87 wśród 547 Restauracje (Chania)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczna taverna , w cudownym miejscu z widokiem na stary venecki port, bardzo dobre jedzenie, pyszna salatka, tzatzyki, kalamary grillowwne, Amazing stek z tuny. Musaka i pastycio - odradzam - podgrzewane w mikrofali przygotowane wczesniej , nie na swieżo zapieczone w piecu (spory minus za to) Jest drogo. Ale generalnie polecam bo klimatycznie , uprzejmie z pysznym poczestunkiem na koniec.

Dziękujemy, 1Kati2013

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładna restauracja nad samym morzem w pięknym weneckim porcie. Obsługa nie jest namolna, miła, profesjonalna. Jedzenie bardzo dobre i bardzo duże porcje. Ceny mogą być. Mały minus za suche mięso z kurczaka. Bardzo miły gest na koniec pobytu, dostaliśmy mała karafkę białego pysznego wina i torciki czekoladowe na koszt firmy.

Dziękujemy, molechowski
Zrecenzowano 14 czerwca 2019

Wybraliśmy tę knajpę z pełną premedytacją - czytając wcześniej opinie o knajpach w porcie w Chanii.Wpadliśmy na kawę, ale przy okazji przekąsiliśmy owoce morza. Jedzenie było bardzo smaczne i świeże. Obsługa bardzo miła. Knajpa godna polecenia.

Dziękujemy, wierzamusic
Zrecenzowano 14 września 2018

Z wielu restauracji w porcie wybralismy zgodnie
z zasada ta gdzie jest najwiecej klientow. Wybor byl bardzo trafny bo jedzenie bardzo nam smakowalo. Polecam grilowana osmiornice.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Darek-Cracow-Poland
Zrecenzowano 6 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie;) Duże porcje nawet dla głodnego rosłego faceta. Miła obsługa bez nagabywania. 5+

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, MNLadz

Amphora Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chania, Prefektura Chania

Byłeś(-aś) w Amphora Restaurant? Podziel się wrażeniami!