“Obiad”
Amphora Restaurant — recenzja

Amphora Restaurant
Nr 88 wśród 547 Restauracje (Chania)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładna restauracja nad samym morzem w pięknym weneckim porcie. Obsługa nie jest namolna, miła, profesjonalna. Jedzenie bardzo dobre i bardzo duże porcje. Ceny mogą być. Mały minus za suche mięso z kurczaka. Bardzo miły gest na koniec pobytu, dostaliśmy mała karafkę białego pysznego wina i torciki czekoladowe na koszt firmy.

Dziękujemy, molechowski

Zrecenzowano 14 czerwca 2019

Wybraliśmy tę knajpę z pełną premedytacją - czytając wcześniej opinie o knajpach w porcie w Chanii.Wpadliśmy na kawę, ale przy okazji przekąsiliśmy owoce morza. Jedzenie było bardzo smaczne i świeże. Obsługa bardzo miła. Knajpa godna polecenia.

Dziękujemy, wierzamusic
Zrecenzowano 14 września 2018

Z wielu restauracji w porcie wybralismy zgodnie
z zasada ta gdzie jest najwiecej klientow. Wybor byl bardzo trafny bo jedzenie bardzo nam smakowalo. Polecam grilowana osmiornice.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Darek-Cracow-Poland
Zrecenzowano 6 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie;) Duże porcje nawet dla głodnego rosłego faceta. Miła obsługa bez nagabywania. 5+

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, MNLadz
Zrecenzowano 23 sierpnia 2018

Być w Chanii, w porcie i nie zjeść i nie usiąść w którejś z restauracji? Wybraliśmy Amphorę, również ze względu na opinie, ale głównie z powodu miłej obsługi i "greckiego" klimatu restauracji. Nie było jeszcze tłumu turystów, więc było bardzo przyjemnie. Mój wybór padł na grilowaną ośmiornicę - dawno nie jadłem, mojej żony jak zwykle na musakę - porównuje we wszystkich możliwych restauracjach. Dzieciaki jak zwykle po włosku - pizza :-). Powiem tak, ośmiornica bardzo mi smakowała (jakoś nigdy nie trafiłem na nieudaną), musaka podobno jedna z lepszych jakie kosztowała moja żona - nie wiem, nie podzieliła się - jadła już wiele razy, pizza również bardzo smaczna (prosta z pomidorami), do tego przemiła obsługa, z którą można było porozmawiać nie tylko o potrawach i zapłacie, oraz przyjemny klimat restauracji w porcie nad brzegiem morza.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, LCywinski

Amphora Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chania, Prefektura Chania

Byłeś(-aś) w Amphora Restaurant? Podziel się wrażeniami!