“Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa”
Chrisostomos — recenzja

Chrisostomos
Nr 55 wśród 537 Restauracje (Chania)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 14 czerwca 2019

Lokal położony nieco obok atrakcyjnych widoków (z ogródka widok na parking), bardziej niż nadrabia to jakością podawanych potraw oraz przyjaznością obsługi.
Lokal otwierany o 18 szybko się zapełnia, zalecam rezerwację telefoniczną.
PS: Białe wino domowe Vilana dostępne na karafki 0,5l niedrogie i zaskakująco dobrej jakości.

Dziękujemy, Alex B

Zrecenzowano 19 października 2017 z urządzeń przenośnych

Po tym jak rok temu ta restauracja nas zachwyciła postanowiliśmy że pobyt w Chania zaczniemy od kolacji w tym miejscu. Nie byliśmy rozczarowani. Uwaga olbrzymie porcje.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, rymasz
Zrecenzowano 1 maja 2017

Zdecydowanie polecam serwowanych w tej restauracji dań. Od przystawki, przez danie główne, aż po deser - uczta dla podniebienia. Najlepszy wieczór kulinarny podczas naszego pobytu na Krecie. Mogę żałować tylko jednego - że nie starczyło czasu aby tam wrócić po jeszcze! :)

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, Katarzyna N
Zrecenzowano 23 lutego 2017

Jedzenie tam to poezja. Fajnie podane i bardzo smacznie. Na tyle było tam miło i sympatycznie, ze w ciągu 7 dniowego pobytu zawitaliśmy w to miejsce 2 razy :)

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, rymasz
Zrecenzowano 1 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Obowiązkowy punkt dla każdego chcącego zasmakować oryginalnej kuchni kreteńskiej, z naciskiem na kuchnię zachodniej części Krety! Potrawy smaczne, świeże, miła atmosfera w restauracji.

Termin wizyty: maj 2016
Dziękujemy, Anna C

Chrisostomos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chania, Prefektura Chania

Byłeś(-aś) w Chrisostomos? Podziel się wrażeniami!