“Nadal pysznie”
Chrisostomos — recenzja

Chrisostomos
Nr 47 wśród 529 Restauracje (Chania)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 19 października 2017 z urządzeń przenośnych

Po tym jak rok temu ta restauracja nas zachwyciła postanowiliśmy że pobyt w Chania zaczniemy od kolacji w tym miejscu. Nie byliśmy rozczarowani. Uwaga olbrzymie porcje.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, rymasz

Zrecenzowano 1 maja 2017

Zdecydowanie polecam serwowanych w tej restauracji dań. Od przystawki, przez danie główne, aż po deser - uczta dla podniebienia. Najlepszy wieczór kulinarny podczas naszego pobytu na Krecie. Mogę żałować tylko jednego - że nie starczyło czasu aby tam wrócić po jeszcze! :)

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, Katarzyna N
Zrecenzowano 23 lutego 2017

Jedzenie tam to poezja. Fajnie podane i bardzo smacznie. Na tyle było tam miło i sympatycznie, ze w ciągu 7 dniowego pobytu zawitaliśmy w to miejsce 2 razy :)

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, rymasz
Zrecenzowano 1 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Obowiązkowy punkt dla każdego chcącego zasmakować oryginalnej kuchni kreteńskiej, z naciskiem na kuchnię zachodniej części Krety! Potrawy smaczne, świeże, miła atmosfera w restauracji.

Termin wizyty: maj 2016
Dziękujemy, Anna C
Zrecenzowano 30 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Do restauracji trafiliśmy po instrukcjach właściciela hotelu w którym nocowaliśmy. Już na wstępie byłam zaskoczona - na stolikach białe płócienne obrusy (czego nie można powiedzieć o redtauracjach w Atenach). Obsługa miła i grzeczna, nie nachalna. Otrzymaliśmy dzbanek wody na wstępie i drugi jak ten wypiliśmy. Oczywiscie dostalismy chleb na przegryzkę. Za dwa dania główne (gemista i rolowana wieprzowina), 500 ml wina zapłacilismy 30 Euro. Na do widzenia dostalismy jeszcze 200 ml Uzo i pączki w miodzie z sezamem. Polecam każdemu. Mozna płacić kartą (mimo że nigdzie nie ma informacji).
POLECAMY

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, Monika F

Chrisostomos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chania, Prefektura Chania

Byłeś(-aś) w Chrisostomos? Podziel się wrażeniami!