“Kiepski początek, potem .... ”
Tavern Strata — recenzja

Tavern Strata
Nr 42 wśród 547 Restauracje (Chania)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje

Starter dla trzech osób .... anorektyczka stwierdziłaby, że niewiele tego. Na szczęście potem było tylko lepiej. Polecam mountains greens, zucchini balls, haloumi salad. Niestety nie mają herbatki z malotiry. Obsługa ok, nie zamęczają klientów gadaniem.

Dziękujemy, tomaszr91
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: tavernastrata, Ιδιοκτήτης, Tavern StrataOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Thank you for your review!

Zrecenzowano 14 kwietnia 2019

przepyszne jedzenie, miła i nie natrętna obsługa, ogromne porcje i przystępne ceny -n czego chcieć wiecej??

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, kasiaPawel_travel
Zrecenzowano 5 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Fajnie położona tawerna, w wąskim uliczce niedaleko portu. Jedzenie przy tej cenie nie powala ale nie mozna powiedzieć, że jest niedobre. Duży plus za poczęstunek tzn ciasto (przepyszne) i rakiję.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Maciek W
Zrecenzowano 7 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Smaczne przystawki. Danie główne, Kalmar nieco mała porcja, nazbyt chłodna, za to dobrze przyrządzona i doprawiona. Wino lokalne 5 euro za pół litra, w smaku nie powala, ale jest ok. Na koniec dostałyśmy ciasto z serem na słodko i buteleczkę rakii, w gratisie.Miła atmosfera, z daleka od tłumu, niestety bez pięknych widoków. Ceny umiarkowane jak na Chanię.Polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2018
2  Dziękujemy, AlicjaKa
Zrecenzowano 28 września 2017 z urządzeń przenośnych

Naprawdę warto wstąpić.Kilka Tawern obok siebie ale wybraliśmy tą. Smacznie, ładnie o z uśmiechem podano nam dania i były świetne.Cena bardzo uczciwa i napewno tam jeszcze wrócimy.Bardzo estetycznia i bardzo zadbana restauracja.

Termin wizyty: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, ryyba100

Tavern Strata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chania, Prefektura Chania

Byłeś(-aś) w Tavern Strata? Podziel się wrażeniami!