“Bardzo smaczne jedzenie”
Laganon — recenzja

Laganon
Nr 1 wśród 4 Szybkie posiłki (Chania)
Zrecenzowano 5 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie na wysokim poziomie, bardzo pyszne i przygotowywane na bieżąco. Makarony własnej roboty oraz pyszne pizze. Właściciele są bardzo mili. Panuje tu domowa atmosfera. Serdecznie polecam!

Termin wizyty: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, Agnieszka P

Zrecenzowano 3 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam na obiady i kolacje. Bardzo fajny wybór makaronów w super cenach. Wszystko robione na miejscu. Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, krzysztofgoraj
Zrecenzowano 28 września 2018 z urządzeń przenośnych

Genialne makarony (można wybrać rodzaj, sos)- polecam Carbonare. Pizza na cienkim cieście, bardzo smaczna. Bardzo chętnie wróciłabym tam ponownie. Ceny standardowe.

1  Dziękujemy, 405agnieszkak
Zrecenzowano 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczny makaron. Otwarta kuchnia. Samoobsluga. Dobre, lokalne piwo. Makaron Macho przepyszny. Makaron z krewetkami miał bardzo łagodny sos, nie w moim guście. Krewetki mrożone.

Dziękujemy, sxkxl
Zrecenzowano 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jest to restauracja samoobsługowa, w menu kilka radzajów makaronu, pizza i sałatki. Zamówiliśmy makaron macho i ten z krewetkami. Były bardzo dobre, a porcje duże. Wrócimy tam jeszcze.

Dziękujemy, oliviaes

Laganon — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Agia Marina, Prefektura Chania

Chania, Prefektura Chania

Byłeś(-aś) w Laganon? Podziel się wrażeniami!