“Świetna plaża ”
Baralia Beach Bar — recenzja

Baralia Beach Bar
Nr 2 wśród 11 Bary i puby (Chania)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nasza ulubiona plaża w Chani. Fajny piasek i wygodne leżaki. Idealne miejsce do kąpieli i wypoczynku.

Ponadto bardzo miła obsługa personelu. Szczególne podziękowania dla Pani Patrycji.

Dziękujemy, grzegorzk739

Zrecenzowano 13 lipca 2019

Jedzonko smaczne, fajne leżaki w dobrej cenie. Miła
Obsługa Pani Patrycja z polski bardzo przyjemna osoba ;) polecam

Dziękujemy, Ewelinka7x3
Zrecenzowano 13 lipca 2019

Odwiedziliśmy to miejsce już podczas naszych pierwszych wakacji i w tym roku też to jest plaża nr 1 w chanii. Dobre jedzenie, leżaki przy samej plaży i świetna obsługa- zwłaszcza Pani Patrycja która zawsze służy pomocą. Polecamy!

Dziękujemy, Ola Ż
Zrecenzowano 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Piaszczysta i czysta plaża. Sprawna obsluga, przekaski i napoje podawane na leżaki. Łagodne zejście do morza nadaje się dla małych dzieci. Polecam.

Dziękujemy, Ula W
Zrecenzowano 9 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Piękna plaża, leżaki w przystępnej cenie, duży wyborów napojów,smaczne jedzenie i przemiła obsługa która zawsze stara się dogodzić klientom. Miejsce jak najbardziej godne polecenia :)

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Wiktoria J

Baralia Beach Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chania, Prefektura Chania

Byłeś(-aś) w Baralia Beach Bar? Podziel się wrażeniami!