Agios Nikolaos

“Super tawerna”
Archontiko — recenzja

Archontiko
Nr 7 wśród 196 Restauracje (Agios Nikolaos)
Kuchnie: Grecka
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie, piękne widoki. Obsługa pełen profesjonalizm. Miło ciepło i przyjemnie, świetne miejsce na obiad czy mniejsza przekąskę.

Dziękujemy, Jakub M

Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjazna atmosfera, smaczne jedzenie. Personel bardzo pomocny w wyborze dania. Szczegółowo pisuje co w każdym się znajduje. Jeśli chodzi o ceny to jak wszędzie za obiad dla 2 osób trzeba liczyć koło 50€ z napojami , przystawkami i daniem głównym.

2  Dziękujemy, 322katarzynac
Zrecenzowano 2 października 2018 z urządzeń przenośnych

Od samego wejścia wita nas właściciel, który służy pomocą, jak i towarzystwem. Widać, że jest wizytówką tego miejsca i że wkłada w jego prowadzenie wiele serca. Restauracja usytuowana raczej w spokojnym miejscu, jest niewielka, kameralna i bez przepychu. W połączeniu z pysznym jedzeniem zdecydowanie można poczuć typowo grecki klimat. Posiłki dobrze doprawione, smaczne i w dużej ilości. W trakcie podeszła nawet kucharka podpytać czy wszystko w porządku. Na plus z pewnością są stoliki przed lokalem, ustawione pod bardzo rozkrzewionymi drzewami. Słońce nie praży w głowę, dzięki czemu można w spokoju zjeść i odpocząć. Na koniec dostaliśmy nawet owocowy poczęstunek i po kieliszku lokalnego alkoholu. Zdecydowanie polecam, bez żadnych zastrzeżeń! Jeśli nadarzy się okazja, to chętnie odwiedzę to miejsce ponownie.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, michal_palczak
Zrecenzowano 17 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Najgorsza restauracja w jakiej byliśmy w całej Grecji. Tzatziki było zepsute, nieświeże, a właściciel nachalnie przekonywał nas że jest najwyższej jakości.

Termin wizyty: sierpień 2018
2  Dziękujemy, krzysztofs640
Zrecenzowano 23 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, duża porcja i przemiła obsługa. Przeprowadziliśmy bardzo miła rozmowę o lokalnych produktach a na koniec zostaliśmy poczestowani tutejszym trunkiem i talerzem świeżych owoców. Polecam wszystkim.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Wojciech K

Archontiko — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Agios Nikolaos, Lasithi Prefecture

Byłeś(-aś) w Archontiko? Podziel się wrażeniami!