Zapisz
Bardzo urokliwe i klimatyczne miejsce

Spędziliśmy w tym miejscu około dwóch godzin - bardzo klimatycznie, przyjemnie :) Oczywiście... Przeczytaj więcej

217dawidz
Polska
warto zobaczyć

Krótki spacer poprzez port i wokół jeziorka fajna sprawa by serca mocniej zabiły. Trochę tłoczno... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 1 października 2018
PrzemekS1189
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 767)

Zrecenzowano: 10 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

W lipcu gwarno,tętni życiem,mnóstwo ludzi i wszędobylskich...kaczek i gęsi. Byliśmy wieczorem, wszystko wokół jeziora pięknie oświetlone.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, Anna R
Zrecenzowano: 22 maja 2018 z urządzeń przenośnych

"Jezioro bezdenne " trzeba zobaczyć będąc w Agios Nikolaos. Dookoła pełno restauracji barów. Piękne miejsce widokowe zwłaszcza z góry.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, moneciakk
Zrecenzowano: 21 września 2017 z urządzeń przenośnych

Malownicze jezioro, otoczone pięknymi knajpkami. Polecam rownież usiąść na skałach przygotowanych do siedzenia i podziwiać widoki.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Paula S
Zrecenzowano: 20 września 2017

piękne widoki: tętniące życiem nabrzeże z jednej, skały z drugiej. bosko. jezioro nie jest zbyt duże, położone w środku miasta. w pobliżu port, z którego odpływają statki na Spinalongę. świetne miejsce.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, awarra1
Zrecenzowano: 17 września 2017

Bajeczne miejsce, oświetlone naokoło, kawiarenki na około, sklepiki - raj dla oczu :) Historia miejsca równie interesująca, niestety wraku czołgu nie znaleźliśmy... ale widzieliśmy żółwia Karet Kareta :) dowiedzieliśmy się, że w Zatoce Mirabella są tylko 4 takie zwierzątka

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, Wanilove86