Zapisz
Bardzo urokliwe i klimatyczne miejsce

Spędziliśmy w tym miejscu około dwóch godzin - bardzo klimatycznie, przyjemnie :) Oczywiście... Przeczytaj więcej

217dawidz
Polska
warto zobaczyć

Krótki spacer poprzez port i wokół jeziorka fajna sprawa by serca mocniej zabiły. Trochę tłoczno... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 1 października 2018
PrzemekS1189
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 767)

Zrecenzowano: 11 września 2017

Jezioro w środku miasta. Lódeczki, kotki, krystaliczno czysta woda, kapliczka, knajpki. Było pięknie.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, Maria B
Zrecenzowano: 3 września 2017 z urządzeń przenośnych

Jezioro w środku miasta, od morza oddziela je dosłownie kilka metrów. Urocze knajpy, port u podnóży hoteli na klifach tworzą to miejsce wyjątkowym.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, Marcin M
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2017

Świetna sprawa małe jeziorko tuż przy morzu -rewelacja , warto obejść dookoła i odpocząć w którejś z licznych knajpek -polecam tą na samej górze.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, tomaszg153
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Kolejnym punktem który można zobaczyć przebywając na wschodniej Krecie jest to miasteczko , często nazywane Kreteńskim Saint Tropez , mające swój niewątpliwy urok.Samo jezioro nieco mnie zaskoczyło bo oglądając plan miasteczka spodziewałem się czegoś większego , za to malowniczość samego miejsca zrekompensowała wszystko.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, MiroslawK_13
Zrecenzowano: 15 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Jezioro Voulis ma swoj specyficzny klimat. Z gory mozna zrobic piekne zdjecia na jezioro i miasto agios nikolaos. Czesto nad jeziorem sa rozne wystepy. Mnostwo restauracji zarowno na gorze jak i na dole. Fajne romantyczne miejsce . Polecam szczegolnie na piekne widoki

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
Dziękujemy, Mateusz K