“Sielskie widoczki”
Lake Voulismeni — recenzja

Lake Voulismeni
Nr 2 wśród 38 atrakcji (Agios Nikolaos)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 11 września 2017

Jezioro w środku miasta. Lódeczki, kotki, krystaliczno czysta woda, kapliczka, knajpki. Było pięknie.

Dziękujemy, Maria B
Filtrowanie

Zrecenzowano 3 września 2017 z urządzeń przenośnych

Jezioro w środku miasta, od morza oddziela je dosłownie kilka metrów. Urocze knajpy, port u podnóży hoteli na klifach tworzą to miejsce wyjątkowym.

Dziękujemy, Marcin M
Zrecenzowano 23 sierpnia 2017

Świetna sprawa małe jeziorko tuż przy morzu -rewelacja , warto obejść dookoła i odpocząć w którejś z licznych knajpek -polecam tą na samej górze.

Dziękujemy, tomaszg153
Zrecenzowano 16 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Kolejnym punktem który można zobaczyć przebywając na wschodniej Krecie jest to miasteczko , często nazywane Kreteńskim Saint Tropez , mające swój niewątpliwy urok.Samo jezioro nieco mnie zaskoczyło bo oglądając plan miasteczka spodziewałem się czegoś większego , za to malowniczość samego miejsca zrekompensowała wszystko.

Dziękujemy, MiroslawK_13
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 15 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Jezioro Voulis ma swoj specyficzny klimat. Z gory mozna zrobic piekne zdjecia na jezioro i miasto agios nikolaos. Czesto nad jeziorem sa rozne wystepy. Mnostwo restauracji zarowno na gorze jak i na dole. Fajne romantyczne miejsce . Polecam szczegolnie na piekne widoki

Dziękujemy, Mateusz K

Lake Voulismeni — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Elounda, Lasithi Prefecture
Agios Nikolaos, Lasithi Prefecture

Byłeś(-aś) w Lake Voulismeni? Podziel się wrażeniami!